FX 8300 OC

Vše o procesorech Advanced Micro Devices.

Moderátoři: flanker, Eddward, Baneshee

Odpovědět
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: FX 8300 OC

Příspěvek od Alfajk »

JHeadman píše:Ty teploty by takhle vysoké být neměli nemáš tam něco špatně ? 8300 mám jedu s ním na 4.8 ale rozhodně ne na takových teplotách .... zkus amd overdrive kolik ti ukazuje thermal margin to je asi nejspolehlivější odečet teplot ...jinak pokud by ti šel přes thermal limit bude to snižovat frekvenci jednotlivých jader ale nespadne bez bsod (přehřátá kaskáda shodí všechny jádra najednou na 1.3GHz le to téhle desky asi těžko) to když to padá bez bsod je zřejmě low voltage dělalo mi to též... jak máš nastaveno LLC ?
LLC jsem zkousel jak high tak ultra high, bez zmeny, vzdycky freez pri linpacku na teplote 83-85, z kaskady salalo teplo dost vyrazne, ale uz ten pc nemam, mel jsem ho jen na dva dny kvuli par benchmarkum
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Procesory AMD“