Přetaktování grafiky GTX660m přes nVidia Inspector, MSI AB..

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
MartinDrake
Nováček
Nováček
Registrován: 20. led 2013

Přetaktování grafiky GTX660m přes nVidia Inspector, MSI AB..

Příspěvek od MartinDrake »

čau všichni
potřebuju poradit s přetaktovánim mojí grafiky GTX660m, když si jí přetaktuju přes nVidia Inspector o jakejkoliv kus MHz a pak zapnu např. FurMark abych se podíval na benchmarky, tak pořád mi to ukazuje základní frekvenci 835MHz namísto těch 855Mhz (přidal sem 20Mhz) který sem vyzkoušel tam dát.... a fakt nic nejde, zkoušel sem to přetaktovat i přes MSI afterburner a to samý, furt mi to ukazuje základní (default) frekvenci 835Mhz a i frekvenci paměti sem přetaktoval o 400Mhz a furt tam mám základní 2500Mhz namísto 2900Mhz..... poraďte mi pls někdo jak to spravit :sad: :sad: :sad:
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Přetaktování grafiky GTX660m přes nVidia Inspector, MSI AB..

Příspěvek od Alfajk »

nejspis pretaktovat nepujde,nevim,mobilni grafiky obcas proste nejdou...ale kdyz uz ji ty takty posunes,drzi je v AB v tom grafu,nebo se proste vubec nezmenej?
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Larvax
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. čer 2012

Re: Přetaktování grafiky GTX660m přes nVidia Inspector, MSI AB..

Příspěvek od Larvax »

Taktovat jdou, sám mám další 135MHz na jádru a 600MHz na paměti...takový blbý dotaz..dal jsi vůbec "použít"?
MartinDrake
Nováček
Nováček
Registrován: 20. led 2013

Re: Přetaktování grafiky GTX660m přes nVidia Inspector, MSI AB..

Příspěvek od MartinDrake »

ne asi, dal sem použít = Apply clock and voltages (nebojte anglicky umim dobře)
Alfajk, v tom grafu nVidia Inspector se to normálně drží na tu frekvenci na kterou sem to dal ale nefunguje to :angry2: nefunguje ve smyslu že frekvence i když si zapnu náročnou 3D hru nebo OpenGL benchmark FurMark a dám testovat, tak frekvence furt ukazuje 835Mhz (základní) a nepřejde to přes tuhle hranici.....
MartinDrake
Nováček
Nováček
Registrován: 20. led 2013

Re: Přetaktování grafiky GTX660m přes nVidia Inspector, MSI AB..

Příspěvek od MartinDrake »

ještě jedna věc, teď sem zjistil, když sem šel na nVidia.com že nemám nainstalovaný poslední ovladače, respektive žádný.. a jakmile si je stáhnu a nainstaluju tak to přetaktovat jde, tak sem zkusil notebooka restartovat a udělat to znova a zase to nejde, podívám se na nVidia.com a zase nemám nainstalovaný ovladače.
Připadá mi že pokaždý když to přetaktuju tak se mi vymažou ovladače grafický karty..... tohle je už k zbláznění :angry2: :?
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“