Registrace u EVGA

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

MarssCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. lis 2016
Bydliště: Chrudim

Registrace u EVGA

Příspěvek od MarssCZ »

Zdravím,

koupil jsem z druhé ruky gtx 980ti hybrid a měl bych dotaz ohledne registrace primo u vyrobce. Kdyz zaregistruji produkt co to presne pro me znamena? Dostanu prodlouzenou zaruku? Reklamace musí jít vzdy pres moje jmeno? Da se registrace zrusit? Jeste neco proc bych to mel/nemel delat?

Díky za rady..
MarssCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. lis 2016
Bydliště: Chrudim

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od MarssCZ »

up
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od PKBO »

pokud se něco nezměnilo, tak produkt musíš registrovat do 30 dní od první koupě, pak máš nárok na prodlouženou záruku 3/5/10 let... Pokud to neregistruješ dříve, tak máš asi smůlu, nahrává se tam totiž nákupní doklad.
MarssCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. lis 2016
Bydliště: Chrudim

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od MarssCZ »

Nekde jsem cetl, ze se da, kdyztak prodlouzena zaruka dokoupit pri registraci. O tom nic nevís? Jinak reklamace musí jít vzdy pres moje jmeno? Da se registrace zrusit? Jeste neco proc bych to mel/nemel delat?
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od PKBO »

pokud vím, tak RMA může udělat jen člověk co se registruje - tam si umím představit, že to nějak ošálíš, třeba že si to necháš poslat do práce... Na zbytek ti neumím odpovědět.
3tp2
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2012

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od 3tp2 »

Já se tam registroval kvůli prodloužený záruce na zdroj a ted teda jsem tam přidal i svojí GTX 1080 od nich,hlavně jsem po nich chtěl ten thermalPad co všude tak vehementně nabízej zdarma pro majitele 1070/1080 a už jsou to dva měsíce a nic. Na dotaz odpověděli - shipment awaiting - a basta :evil: :evil: . Jestli takhle řešej všechno tak asi nemá cenu se tam registrovat a případnou RMA řešit tady přes prodejce
CPU: Ryzen 7 7800X3D MB: Gigabyte B650 Aorus Elite Ax RAM: Corsair 2x16Gb Kit 6000Mhz DDR5 GPU: Inno3D Rtx 4070Ti X3 SSD: ADATA Xpg Sx6000 + Kingston A2000 PSU: EVGA SuperNova 750 G2 CASE: Nzxt H440 Monitor 27" AOC A27g2s 165Hz
MarssCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. lis 2016
Bydliště: Chrudim

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od MarssCZ »

Aha, k me karte nabizeni zdarma nove "body face" tak prave nad tim premyslim.
Pred tydnem jsem koupil z druhe ruky cpu chladic noctua s dvema ventilstorama a na desce mam jen jeden konektor cpu fan. Slucovac nebyl soucasti baleni, a nechtelo se mi za nej davat 110kc. Napsal jsem na noctuu jestli by byli ochotni mi tento kabel poslat, kvuli jednomu konekotru na desce a chteli po me jen fakturu a nazev ventilatoru co mam. Napsal jsem jim, ze jsem to koupil od kamarada (faktura byla na jine jmeno) a ani to jim nevadili a kabel jsem mel do tydne doma zadarmo. :-) Takze tady palec nahoru za support noctua.
Varimathras
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. črc 2006
Bydliště: Brno

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od Varimathras »

3tp2 píše:J...hlavně jsem po nich chtěl ten thermalPad co všude tak vehementně nabízej zdarma pro majitele 1070/1080 a už jsou to dva měsíce a nic. Na dotaz odpověděli - shipment awaiting - a basta :evil: :evil: . Jestli takhle řešej všechno tak asi nemá cenu se tam registrovat a případnou RMA řešit tady přes prodejce
Já žádal o ty podložky cca začátkem listopadu a včera to dorazilo, dopisem, z Německa.
MarssCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. lis 2016
Bydliště: Chrudim

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od MarssCZ »

Nikdo nevi vic jak to funguje?
Holda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2004
Bydliště: Kladno/Praha

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od Holda »

Tak se proboha registruj a uvidíš sám ne? Děláš jako by to byl závazek k amputaci ledviny. :?
.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od Hladis »

MarssCZ píše:Nikdo nevi vic jak to funguje?
Se normalne zaregistruj. To není zadny navrhovani raketových motoru. Jinak EVGA ma vypsany všechno na webu.
Obrázek
MV
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Neratovice

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od MV »

Registroval jsem asi 4 měsíce starou kartu koupenou z druhé ruky. Předtím registrovaná nebyla, chtělo to tuším jen vědět, kde jsem kartu koupil (což jsem dostal jako info od prodávajícího, že ji bral od distributora z Německa). Přesný datum jsem dávat nemusel, doplnilo se samo. Účtenku jsem taky nenahrával, nemám ji. Není vyžadována, ale doporučují ji:
Dear Valued Customer,

Thank you for registering your EVGA product with Serial Number: xxxxxxxxxxx.

We encourage you to upload a copy of your proof of purchase (invoice/receipt) to your EVGA account. This will ensure the fastest processing time for any available promotions or warranty replacement requests.
mogbuk: i5 9300H | 16GB DDR4-2666 Samsung | GeForce RTX 2060 | NVMe WD SN720 512GB SSD + SATA Crucial M550 512GB SSD | 1080p 144Hz IPS screen | HP LP2475w | Ultraportable: Toshiba Portégé R100 Centrino | Pentium-M ULV 1.0 | 1280MB DDR | 1.8" MicroIDE -> ZIF IDE -> mSATA SSD Samsung PM830 32GB | Trident Cyber XP4 32MB | 12.1" XGA | 1.09kg/1.4kg | Dell Latitude E6220, Core i5-2520M, 8GB DDR3, Samsung PM830 128GB SATA3.0 SSD, backlit kbd, 12.5" WXGA | NAS: Asrock N3150DC-ITX | 4GB DDR3L-1600 Crucial | Mach Extreme 8GB SLC USB3.0 | 2x 2TB WD Green WD20EZRX @ RAID1 | TerraTec Dual DVB-T PCI-e | OpenMediaVault | Lian Li PC-Q28B Mini-ITX Cube | 65W DC adapter
MarssCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. lis 2016
Bydliště: Chrudim

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od MarssCZ »

Ptám se tady asi jen tak pro prdel ne? Samozrejme, ze kartu si muzu zaregistrovat sam a uvidím co na me vse vyskoci, ale nevím, zda treba kartu neprodam dal a byl bych nerad, kdybych pak musel reklamaci resit ja atd.
Proto se ptam na zkusenosti lidi, jestli se da registrace zrusit, nebo jestli se to treba vyplatí kdyz si za nejaky poplatek muzu prodlouzit zaruku na 5-10 let apod.
Tak do me nekopejte, ze neumím zaregistrovat kartu.

Mrknu na ten web Hladis, dík.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od Hladis »

Ty zadnou reklamaci resit nebudes pokud to prodas se standartni zárukou z obchodu. Jedine ze bys to prodal s tim, ze to resit budes a budes mit koupenou prodlouženou záruku, ale tu prodlouženou záruku vezme spis clovek, co to nehodla prodat.
Obrázek
MarssCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. lis 2016
Bydliště: Chrudim

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od MarssCZ »

tak dva roky navíc vyjdou na 500kč a 7 let navíc na 1000kč. Coz neni nic hrozného ze..
Stratoss
Nováček
Nováček
Registrován: 19. lis 2008

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od Stratoss »

Ta registrace souhlasí, pak mají ještě Step-UP program a "lepší" podporu k produktům... nedávno jsem reklamoval moji GTX470 na kterou jsem dostal 10let záruku a vše v pořádku, před EVGA a jejich přístupem k zákazníkovi smekám klobouk.
jankisler
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2008

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od jankisler »

No třeba u mé staré EVGA GTX980 byla záruka z obchodu (CZC) 2 roky. Registrací produktu na EVGA stránkách mi dali ještě rok navíc (bez nějakého příplatku), ale reklamace by se musela řešit přímo u výrobce. Nevím, jak by to bylo v případě, že by takto reklamoval kartu někdo jiný, podle mě by reklamaci musel řešit ten, kdo produkt pod sebou zaregistroval... Stejně tak mám teď od nich zdroj. Na ALZA záruka 2 roky, po registraci na EVGA 10 let (bez příplatku), opět ale pouze na reklamaci přímo u výrobce.
AMD Ryzen 7 5800X3D + Corsair H115i PRO RGB, MSI MPG X570 GAMING PLUS, MSI RTX 4080 SUPRIM X, 2x16GB DDR4 Corsair VENGEANCE LPX BLACK 3200MHz CL16, GIGABYTE AORUS NVMe Gen4 SSD 1TB + Crucial P2 NVMe 2TB + Kingston A400 SSD 240GB + OCZ Vertex 4 SSD 256GB + WD Velociraptor 300GB + Samsung Spinpoint F1 1TB + Seagate SkyHawk 6TB + LaCie PORSCHE USB3.0 3TB, EVGA Supernova 750 G3, Fractal Design Define R5, Razer Viper 8K + Razer Firefly V2, 27" Acer Predator XB271HU
dexterav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od dexterav »

tak oni to majú aj priamo na krabiciach, rma riešte iba cez nás :)
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
Stratoss
Nováček
Nováček
Registrován: 19. lis 2008

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od Stratoss »

2 jankisler: Musíš doložit fakturu, že jsi to kupoval, pokud máš z druhé ruky tak kupní smlouvu, původní majitel produkt odregistruje a ty zaregistruješ
Xnovic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. zář 2007
Bydliště: Plzeň

Re: Registrace u EVGA

Příspěvek od Xnovic »

Já teď zkoušel taky registraci u EVGA. Mám gtx1080, která registrovaná nebyla. Registrace proběhla bez problémů a mám nyní záruku 3 roky od data prodeje. Nebyl problém ani to, se byla karta kupovaná 4/2016..
CPU:Ryzen 7 5800xMB:ASUS ROG Strix X570 - F GamingChladič:Noctua NH-D14 RAM:Kingston HyperX Black 2x16Gb 3600MHzVGA:Asus RTX 3080 TUFCase:ASUS ROG Strix HeliosHDD:Samsung 960 Evo 500GB+2TB WD Red+2TB SSD AData+4TB Seagate Zdroj:EVGA Supernova P2 1000W
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“