problikávání (vypínání) monitoru

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
BlackDeadFM
Nováček
Nováček
Registrován: 16. úno 2017

problikávání (vypínání) monitoru

Příspěvek od BlackDeadFM »

zdravím,

mám grafiku GeForce GTX560 a win7, ale nejsem si jistý, jestli můj problém způsobuje grafika.

Popis problému:

1)Spustím hru a hra běží v pořádku, za nějakou dobu mi na vteřinu zčerná (problikne vypne, zapne monitor) A některé aplikace, nebo hry přestanou pracovat a spadnou.

2)Dále pak se mi stává, že pokud mám zapnutý spořící režim obrazovky, tak při snaze probuzení PC ze spánku, mi monitor hlásí NO signal a nezapne se (zkoušel jsem klikat myší i na klávesnici a nic). Totéž se mi stalo při instalaci service packu 1. SP1 se stáhl začal instalovat a při restartu pc po stažení mi naběhlo 15% a monitor se o5 vypl a hlásil no signal (v tomto případě ohledně SP1 jsem měl ještě režim spánku zapnutý, po instalaci sp1 jsem ho už vypl) Problém s vypnutím monitoru ohledně instalace sp1 řešil a restart pc, kdy systém opět naběhl a zapl monitor.
Ale dále pak pokračuje problém viz bod č.1

Děkuji za odpověd
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: problikávání (vypínání) monitoru

Příspěvek od Walker1134 »

Napiš sem celou tvoji sestavu. Může to byt grafika, zdroj, prvni sem ale postni celou sestavu + ideálně teploty v zátěži. (Aida core tepmp, gpu z)
Co disky jsou v pořádku? Kdyztak screen hd tune, crystaldisk nfo..
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“