Rampge IV skříň

Cokoli okolo skříní, jejich výběru, doporučení a problémů. Úpravy se řeší v sekci Casemodding.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
--Tomas--
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2009
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Rampge IV skříň

Příspěvek od --Tomas-- »

čau tak mě napadlo, vím že deska ramage IV je E-atx ale nechce se mi utrácet tolik za velkou bednu aby to nějak vypadalo říkal jsem si jestli by se nevměstanala do této http://www.alza.cz/corsair-spec-01-red- ... 470511.htm

Podle obrázku na alze tma mají Hd7970 která je stejně dlouhá jako deska široká a když se tm avede grafika této délky mohla by aji ta deska ne ?
Podle toho co jsme se dozveděl z obrázku desky mé, a jiných atx by měli být díry n šourbky jak u atx tak eatx stejné umistění, co myslíte ?
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Rampge IV skříň

Příspěvek od Blue Storm »

Není nic jednoduššího, než se podívat do specifikací skříně, zda podporuje E-ATX. Pokud ne, tak se nevleze. A do téhle Corsair se nevleze určitě, protože klasická ATX deska končí těsně před tou vystouplou částí s otvory pro kabely a E-ATX by už s tou vystouplou částí kolidovala.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
--Tomas--
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2009
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampge IV skříň

Příspěvek od --Tomas-- »

No ono to atx,mini atx,eatx..uvádí hodně stránek rozlišně tak dost halabala :) ...nehledě nato že já jsem se nato podíval, já se tady bavím jestli není nějaká case která sice není vyloženě eatx..ale nějak bych ji tam nějak dostal nechce se mi kupovat case za 4k aby to nějak vypadalo..
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Rampge IV skříň

Příspěvek od Blue Storm »

Nekompatibilita s E-ATX není snad u žádné skříně jen kvůli toho, že by to vypadalo špatně, ale kvůli toho, že se jednoduše fyzicky nevleze. Nenapadá mě žádná skříň, která podporuje max ATX a vlezla by se do ní E-ATX deska.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
--Tomas--
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2009
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampge IV skříň

Příspěvek od --Tomas-- »

ok, díky. zkusil jsem to .
Joker182
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. říj 2012
Bydliště: Nýrsko

Re: Rampge IV skříň

Příspěvek od Joker182 »

Já měl e-atx desku Asus Crosshair Extreme IV v bedně Zalman Z11,taky jí nepodporuje a sice celkem natěsno,ale vešla se,ale každopádně je to risk,buď se vleze nebo ne.
MB:Asus Crosshair IV Extrem,CPU: AMD Phenom II X4 Black Edition 3,9ghz, RAM: Corsair 2x2gb DDR3 1600Mhz,GPU:NVidia Geforce GTX470, HDD:300gb WD Velociraptor,Zdroj:Corsair HX650,Case:Zalman Z11
Stratos
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Hvožďany
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampge IV skříň

Příspěvek od Stratos »

vzal bych Fractal R4.. je to kvalitni skrin a za tu cenu se vyplati.. A ta zakladni deska si takovouhle skrin urcite zaslouzi :)
--Tomas--
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2009
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampge IV skříň

Příspěvek od --Tomas-- »

Nakonec jsem teda přešel z levné varianty na to co se mi opravdu líbí a koupil jsem CM storm stryker a je místo pro vodní chlazení případně a mnoho dalšího upgradu.
Odpovědět

Zpět na „Počítačové skříně“