Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
CZECHYa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2012
Bydliště: Třebíč

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od CZECHYa »

Oboje zapojíš do té nové zvukovky a jen přes ovladače přepínáš. :) Samozřejmě integrovanou můžeš mít, ale já osobně bych ji vypnul.
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
3482
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: 49°31¨ - 16°40¨
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od 3482 »

zvukovku už mám ASUS XONAR Phoebus Solo. a ted už ty sluchátka vybral sem:
http://sluchatka.heureka.cz/sennheiser-hd-598/ ,doufám že sem vybral dobře uzavřená nechci potřebuji trochu slyšet okolí,
CZECHYa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2012
Bydliště: Třebíč

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od CZECHYa »

3482 píše:zvukovku už mám ASUS XONAR Phoebus Solo. a ted už ty sluchátka vybral sem:
http://sluchatka.heureka.cz/sennheiser-hd-598/ ,doufám že sem vybral dobře uzavřená nechci potřebuji trochu slyšet okolí,
Byl jsi nakonec vyzkoušet přímo v obchodě? A kde konkrétně? :)

Celkově si myslím, že budeš spokojen, HD 598 mají velkou stage, jsou pohodlná a design je jako Rolls Royce. :) Určitě pak dej vědět jak jsi spokojen s kombinací Xonar + Sennheiser, na to že jsi původně chtěl něco ve smyslu Steelseries si se posunul pořádný kousek kupředu k reálnému audiu!
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
3482
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: 49°31¨ - 16°40¨
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od 3482 »

nikde sem nebyl jen sem četl tuny recenzí, ještě sem koukal po nějaké AudioTechnice v podobné cenové relaci ale u ní se mi nelíbil hlavový most/opěrka (dráty nad hlavou a textil na hlavě) nebo jak se tomu říká.
Objednávám o víkendu.
RAHER
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. dub 2012

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od RAHER »

Zdravím potreboval by som štuplové slúchadla na hranie hier a počúvanie hudby pri športe ; rozpočet 250€ ak ma niekto nejaké slušne skúsenosti s nejakými budem vďačný za návrhy ☺️
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od blaho »

Zdravim ...

Zhaňam sluchadla s mikrakom /na TeamSpeak/, uzatvorene , nie koženne naušniky
* brutalne bassy !!! + zvuk
* hry+ hudba
* rozpočet neni , ale dajme tomu +-300 eur
* aj s vlastnou zvukovkou , inak pojdu cez : Asus Xonar DX/XD
/pri vydaní 1080Ti, budu v PC s nejakou poriadnou zvukovkou, zatial takto/

nieco take napr. ???

Audio-Technica ATH-AG1x
https://www.alza.sk/audio-technica-ath- ... d=18852479
len tie naušniky koženne :|

fakt neviem , poraďte , thx
* inak tie bassy myslim važne , musi to trhať hlavu , jak hovori Hladis aj hviezdu nad Kremľom :D
Naposledy upravil(a) blaho dne pát 6. kvě 2016, 11:37, celkem upraveno 1 x.
coyd
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. led 2010
Bydliště: Ostrava TBC - The Black City

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od coyd »

No obecne cim vyssi bude cena, tim mene se dockas pridanych basu, protoze ty sluchatka jsou zamerene na vernost podani :) Ale co vim tak nejbrutalnejsi basy ma asi Sony MDR-XB950, tam jak zapnes cudlik, tak ti to vystreli oci :-D , ale ty jsou bez mikraku.
CPU: AMD Ryzen 7 5700X@4,5GHz MB: ROG Strix X570-I Gaming GPU: Inno3D GeForce RTX 4070 TiS (1,0V)
RAM: 2x16gb G.Skill Trident Z RGB@3333MHz PSU: Seasonic Focus 650W Case: Metallic Gear NEO Mini V2 Silver
CPU cooler: Corsair H100x Monitor: 27" AOC AG271QG 165Hz 2K G-Sync
Fidor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. bře 2007
Bydliště: Praha

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od Fidor »

Pokud jsou finance tak těma Audio-Technica ATH-AG1x určitě nic nezkazíš, budou super a maj skvělej mikrák

Audio-Technica má teď ještě levnější headset a to ATH-PG1

A nebo Sennheiser G4ME ZERO určitě taky nebudou špatný

Toliko k herním headsetum.
Dále se dají pořídit skvělé a se super basem V-MODA M100 a k nim V-MODA Boom mic
Obrázek

Nebo ještě zajímavé jsou Beyerdynamic Custom One Pro ke kterým Beyerdynamic prodává také kabel s mikrákem a je z nich pak herní headset
Obrázek

Popřípadě libovolná sluchátka + Antlion MODMIC 4.0
AMD Ryzen 5 5600x; NH-D15S; Gainward GTX 1080 Phoenix GLH 8Gb; 32Gb DDR4 (3600Mhz CL16); ASUS TUF Gaming B550-Plus, Kingston A2000 M.2 - 1TB, Fractal Design Tesla R2 500W; Fractal Design Define S; Samsung C27FG73 (144hz); Leopold FC750R PD (Cherry Mx RED); Logitech G pro X superlight (800 DPI); iFi ZEN DAC V2; Edifier R1280DB; Sennheiser HD560S + Antlion ModMic 4.0. - PS4 slim 2TB -.
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od blaho »

dakujem chalani omrknem to,
kludne este poradte , neponahla to ...
a hej no, chcem brutalne basy :oops: + a musia byť s mikrakon

Fidor , pozeram na ne, ale fakt neznašam kozenne naušniky ,
neni nieco bez nich, mam rad napr. nejaky taky material ako na mojich súčasných :Sennheiser PC 323D

aha, Antlion MODMIC 4.0 , no to vyzera dobre , dik chlape :wink:
Fidor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. bře 2007
Bydliště: Praha

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od Fidor »

Sennheiser G4ME ONE ale ty jsou otevřená, uslyšíš co se děje kolem tebe, netlumí tolik hluk.... propřípadě koupit ty G4ME ZERO a dokoupit pak tyto velurové naušníky a přehodit si je :)
Koukni na recenze, dost těchto dražších sluchátek má v balení nebo k dokoupení velurové naušníky aby si člověk vybral co mu sedí.... nebo se dají dokoupit.
Například na ty Beyerdynamic Custom One Pro se určitě prodávají.
A na ty ATH-AG1x by měli jít velurové naušníky z ATH-AD700/900(X) ale chtělo by si to ještě ověřit :)

BTW sám mám Sennheiser HD 555 + Antlion MODMIC 4.0 a je to parádička :-) jen ten MODMIC v integrované zvukovce na desce zní šíleně. Ale já ho mam v SoundBlasteru X-Fi a pohodička, kluci si chválej že mě slyšej parádně a já si můžu užívat hraní s pořádnejma sluchátkama
AMD Ryzen 5 5600x; NH-D15S; Gainward GTX 1080 Phoenix GLH 8Gb; 32Gb DDR4 (3600Mhz CL16); ASUS TUF Gaming B550-Plus, Kingston A2000 M.2 - 1TB, Fractal Design Tesla R2 500W; Fractal Design Define S; Samsung C27FG73 (144hz); Leopold FC750R PD (Cherry Mx RED); Logitech G pro X superlight (800 DPI); iFi ZEN DAC V2; Edifier R1280DB; Sennheiser HD560S + Antlion ModMic 4.0. - PS4 slim 2TB -.
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od blaho »

a tie otvorene sluchadla maju dostatočne brutalne basy ?
ono hodil by som ich ku zvukovke Asus Xonar DX/XD, takze
tam sa to dalo doladiť

* mozno by boli aj otvorene lepsia volba ,
nejak som si zvykol na to :idea:

* chapem , tazko mi radit, ked sam neviem co chcem :roll:
no vecer na to pozieriem v klude v robote , teraz dozeram na firmu
coyd
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. led 2010
Bydliště: Ostrava TBC - The Black City

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od coyd »

Dik za ten modmic to je dobra vychytavka ;) Kup ty Sony a modmic, usetris zlataky a budes mit vystrelene oci ;)
CPU: AMD Ryzen 7 5700X@4,5GHz MB: ROG Strix X570-I Gaming GPU: Inno3D GeForce RTX 4070 TiS (1,0V)
RAM: 2x16gb G.Skill Trident Z RGB@3333MHz PSU: Seasonic Focus 650W Case: Metallic Gear NEO Mini V2 Silver
CPU cooler: Corsair H100x Monitor: 27" AOC AG271QG 165Hz 2K G-Sync
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od blaho »

jop , ale Sony MDR-XB950 ma tie naušniky, co ja moc nerad :|
ale cena zaujimava a SONY mam rad :)
takze urcite prejdem recenzie , thx
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od icebosss »

Podle toho co myslíš brutální basy, to si kup beats audio pro bum bum. Tyhle kvalitnější sluchátka mají většinou takové úderné a pevné basy, žádný dum dum že to rozvibruje hlavu, takhle to ani být nemá. TO by tě asi zklamaly sluchátka za 30-100 tisíc, tam žádné dunění nenajdeš, jen přibližně reálný zvuk :D

Uzavřenější pocitově asi duní víc, protože zvuk nemůže jít pořádně do prostoru jako otevřené. Ale zase ztrácejí v té prostorovosti a pohodlnosti, potí se většinou uši a mají velký příklak pro izolaci, takže můžou bolet uši.
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od blaho »

Ake , Beats by Dr.Dre Pro ? :D
No hej, to viem ze basy maju jak svina,
ale ze su tazke a tlacia hlavu

Inak niesu tie sluchadla iba predrazeny blud ?
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od icebosss »

přesně to jsou :D umí jen dunět, ale zvuk je totálně mimo.. jo a jsou drahý celkem
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od racecar »

https://www.alza.sk/audio-technica-ath- ... 81.htm?o=9

akurat niesu uzavrete
ak ti nebudu vyhovovat tak ich vratis
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od icebosss »

já bych doporučil Sennheiser hd 600 nebo 598. Měl jsem hd600 sou bytelný, snad nerozbitný sluchátka co ti vydrží 10 let a více, když se o ně budeš starat, naušníky se dají koupit a kabel vyměnit. Kabel doporučuji nějaký custom, dost se tím zlepší zvuk.

Krmil jsem je myslím z tohohle xonaru. Já používám teď Sennheiser hd 700, to už jsou zase sluchátka za 17k a používám je hlavně na hry a hudbu. Mikrák mám obyč někde z ebay nebo alliexpresu za 2 dolary, který se da přichytit na kabel a úplně to stačí, na skypu vše v pohodě. Není to extra kvalita, ale lidi mě slyší a nějak extra to nešumí.

hlavně ty hd 600 jsou mrtě pohodlné, 598 mají zase líbivej design a jsem si jistej, že budou pohodlný taky.

Jinak bych šel také do těch G4me One, ale ne zero
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od Ache »

blaho píše:a hej no, chcem brutalne basy :oops: + a musia byť s mikrakon
Já bych šel do něměckých beyerů - DT990 jsou prostě klasika... a pohodlný na uších.
Pokud chceš uzavřený, tak třeba ty custom one

A brutální basy na jakýchkoliv lepších sluchátkách ti zajistí správné nastavení EQ:
http://abload.de/img/beznzvuukaon.png :-D
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od blaho »

Tak uz ste ma zamotali :) no vyber je obrovsky, tak cez vikend snad nieco vyberiem
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“