Přenosný záložní zdroj pro ultra book?

Problémy, rady a vše ostatní k PC zdrojům, UPS, napájení a voltážím, wattmetrům i počítání spotřeby.
Odpovědět
Magicie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2004

Přenosný záložní zdroj pro ultra book?

Příspěvek od Magicie »

Mám MacBook Air (2011) 13" a potřeboval bych se předzásobit nějakým přenosným záložním zdrojem.

Ideální by bylo, kdyby z toho šly nabíjet take přes USB telefon a tablet, což už věřím bude asi samozřejmost.

Použití zejména na přednášky (např. dlouhý den bez možnosti se připojit) a na cestování.

Máte prosím nějaké doporučení? Ideálně to odstupňovat dle kapacity a skladnosti. Nikdy jsem nic takového neměl, takže ani nevím na co si dát pozor.

Díky.
Magicie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2004

Re: Přenosný záložní zdroj pro ultra book?

Příspěvek od Magicie »

Dívám se, že co potřebuji je spíše skladná přenosná baterie aka power banka pro notebook. Nějak se mi nedaří najít tady u nás nic vhodného pro notebook.

Když už to najdu, tak tam si ale zase nejsem jistý konektory a jestli to vlastně zvládně skutečně ten notebook utáhnout.
Magicie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2004

Re: Přenosný záložní zdroj pro ultra book?

Příspěvek od Magicie »

Další vzhledově pěkný kousek:
https://www.alza.cz/hp-power-pack-plus- ... 89.htm?o=1

Trošku vyšší cena, dobré hodnocení na Amazonu a kapacita bohužel také o něco menší.
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenosný záložní zdroj pro ultra book?

Příspěvek od Behemot »

Co takle normální notebook a cestovní akumulátor :roll:
Magicie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2004

Re: Přenosný záložní zdroj pro ultra book?

Příspěvek od Magicie »

Normalni notebook je moc tezky a jeden takovy shodou okolnosti mam, s tim ze s nahradnim aku ma stejnou vydrz jako ten macbook air s vestavenou baterii.
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Přenosný záložní zdroj pro ultra book?

Příspěvek od Blue Storm »

Normální notebook už má, spíš to chce něco novějšího s modernějším hardwarem a lepší výdrží na baterku (a hlavně neopotřebovanou baterkou) :) Deset hodin už dnes ultrabooky dávají běžně.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
Magicie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2004

Re: Přenosný záložní zdroj pro ultra book?

Příspěvek od Magicie »

Já momentálně neplánuji upgradovat a uvidím jak si ten starý MacBook Air polepší s power bankou.

Vzal jsem tuhle:
http://www.best-powerbank.cz/powerbanky ... -30000mah/
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a záložní zdroje“