životnost zdroje

Problémy, rady a vše ostatní k PC zdrojům, UPS, napájení a voltážím, wattmetrům i počítání spotřeby.
Odpovědět
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

životnost zdroje

Příspěvek od Atapi »

Nazdar :) Můj zdroj už kroutí cca 7. rok, tak přemýšlím jak dlouho tak může vydržet, jestli už není čas na výměnu. Zdroj je Seasonic SS-500ET F3, odhadem může mít tak 25000 hodin, spíš víc. Na druhou stranu tam za celou du dobu nebeželo nic extra náročný co by zdroj opravdu využilo na maximum. I teď tam poběží jen na vzduchu přetaktovanej sandy bridge spolu s RX460. Dík za rady. :p
Obrázek
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: životnost zdroje

Příspěvek od normy101 »

To ještě v práci jede zdroj 5 let 24/7/365 :) a furt šlape :) nějaký aušus nemáš tudíž ještě určitě ho do šrotu neházej.
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: životnost zdroje

Příspěvek od python.p »

Kontrola "baj voko" hlavně kondíky, prach a klidně používat. Nebo ho nechat někde za flašku romu přeměřit :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: životnost zdroje

Příspěvek od Atapi »

Nějakou "revizi" bych moh udělat až budu zas čistit celý PC, to mě nenapadlo, kondíky bych si kdyžtak vyměnil i sám. Zatím ho moc teda řešit nebudu, případně půjde do šrotu až s novou sestavou. :)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a záložní zdroje“