Zasychá nebo ne???

Cokoli týkající se tiskáren, skenerů a multifunkčních zařízení, papíru či náplní.
Odpovědět
jirka.jirka.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. zář 2006

Zasychá nebo ne???

Příspěvek od jirka.jirka. »

Zdravím! Mám problém! Chtěl bych si koupit novou tiskárnu a rozhodl jsem se pro laserovou, ale nevím jak je to tam s tonerem! Z vlastní zkušenosti vím, že toner v inkoustové tiskárně zasychá! Je tomu tak i u laserových???
Surgical
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. srp 2005
Bydliště: Ústí n.L.

Re: Zasychá nebo ne???

Příspěvek od Surgical »

Vzhledem k tomu, že v laserové tiskárně je toner prášek, který se zapéká při tisku, a ne tekutina, nemůže vyschnout.
jirka.jirka.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. zář 2006

Re: Zasychá nebo ne???

Příspěvek od jirka.jirka. »

Díky moc! Tohle jsem potřeboval vědět!
Igoreso
Moderátor
Moderátor
Registrován: 10. led 2007
Bydliště: Vysocina - Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasychá nebo ne???

Příspěvek od Igoreso »

ingoust zasycha jen pokud mas prilis suchej byt ,nebo tiskarnu u topeni(nebo nekde kde je pruvan primo na tiskarnu),nebo s tiskarnou neumis zachazet. :) mel jsem treba zakose,kterej vyndal prazdne naplne z tiskove hlavy,jel do prace a vecer se stavil pro nove naplne. celou dobu mel tiskovou hlavu od ingoustu a neutesnenou.. kdyz jsem mu rekl jakou udelal blbost silene se divil :) druhej den prinesl tiskarnu ze netiskne :) poslal jsem ho nekam,kdyz si ji znicil sam.. :)

Edit: ja pouzivam ingosut pres 5let,tisknu jednou za mesic(+-) a nikdy mi jeste nezaschl ingoust(vlhkost +-55%).
AMD Ryzen 7 5800X / 32GB DDR4 3600MHz CL16 / RX 6700 10G / SSD FireCuda 530 2TB - PCI-E 4 / TUF GAMING B550-PLUS /
Odpovědět

Zpět na „Tiskárny, skenery a multifunkční zařízení“