Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od racecar »

170kc naviac za vyrazne lepsiu mys sa snad da :roll:
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
self
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. říj 2012

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od self »

Dříve jsem kupoval drahé myši, zejména kvůli intenzivnímu hraní :-D . Ale časem jsem zjistil že rozdíl mezi značkovou myší třeba razer a A4tech je tak maximálně v SW. RGB podsvícení už vůbec ne. Odezvu mají všichni stejnou (1ms) a mít nesmyslných "milion" DPI je fakt nevyužitelných. Mám teď https://www.alza.cz/a4tech-bloody-v7-ho ... 39.htm?o=2 A naprostá spokojenost, má to kovové "teflonky" takže se nebojím, že se nemění adheze myši v průběhu času.
CPU i5-8600k 4,4GHz GPU GTX 970 RAM G.SKill TridentZ RGB 16GB Drive 2x256SSD + 3TB + NAS MB ASRock Fatal1ty Z370 GAMING K6 PSU CORSAIR RM650 LCD 24" Zowie by BenQ XL2411 Headset Sennheiser G4ME ZERO + Sound Blaster Z Repro Jamo P 404 HG Mouse Razer DeathAdder Elite +Razer Goliathus /// NTB Apple MacBook Pro 13" retina
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od racecar »

Mal by si si to trochu nastudovat. Odozvu maju vsetky rovnaku kde? V popise produktu v alze?
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
self
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. říj 2012

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od self »

Tak to pardón, já myslel že se bavíme o kvalitních herních myších viz topic tohoto vlákna? A i kdyby, jsou tu jiné faktory které dělají mnohem vetší odezvu, monitor, PC, připojení k internetu a samotná schopnost člověka reagovat na podměty. Viz. test http://www.humanbenchmark.com/tests/reactiontime Takže jestli má myš 1 ms, 0,2, nebo 2, tak to je směšná hodnota vzhledem k odezvě všeho ostatního.
CPU i5-8600k 4,4GHz GPU GTX 970 RAM G.SKill TridentZ RGB 16GB Drive 2x256SSD + 3TB + NAS MB ASRock Fatal1ty Z370 GAMING K6 PSU CORSAIR RM650 LCD 24" Zowie by BenQ XL2411 Headset Sennheiser G4ME ZERO + Sound Blaster Z Repro Jamo P 404 HG Mouse Razer DeathAdder Elite +Razer Goliathus /// NTB Apple MacBook Pro 13" retina
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od davkol »

…nebo třeba v konzistenci snímání senzoru.
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od kotas »

Asi stupidní dotaz, ale při dnešní záplavě herních myší..Mám už léta Logitech G5 v2 (ta modrá, ta oranžová byla myslím revize1, jinak ji mám asik osm let), teflony a tlačítka pořád jak nové, jen je už okoukaná, má smysl shánět něco "jiného", co by se drželo stejně, ne-li ještě lépe? Co jsem se díval, tak je dost záplava malejch herních myší, nejsou tak robustní, jako právě stará dobrá "gé pětka", co vy na to? Funkčně je pořád zánovní, tak nevím....má to cenu?
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Alfajk »

pokud nepotrebujes vic cudliku nebo macra nebo jiny blbosti, urcite bych nemenil
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Frostys »

Asi tak, byly by to zbytečně vyhozené peníze. Pokud vyloženě necítíš, že je změna potřeba, tak buď rád, že máš myš, na kterou jsi zvyklý :)
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od kotas »

OK, thx ;-)
nomadm
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. říj 2006
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od nomadm »

zdravím,
sháním dobrou herní myš cca kolem 500 Kč, na občasné hraní...doporučíte něco, třeba A4Tech? Nebo něco jiného? Díky.
Martin
CPU: AMD Athlon II X3 460, chladič CPU: SilentiumPC Spartan PRO HE924, grafika: GIGABYTE VGA ATI Radeon HD7790, MB: GIGABYTE MB AM3 MA78LMT-US2H, RAM: Kingston 4GB (kit 2x 2GB) 1333 MHz, zdroj: Seasonic SS-400ET T3, HDD: WD Blue WD5000AAKX 3.5" 500GB, case: Fractal Define R4
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Pepa1 »

nomadm píše:zdravím,
sháním dobrou herní myš cca kolem 500 Kč, na občasné hraní...doporučíte něco, třeba A4Tech? Nebo něco jiného? Díky.
Martin
jj v téhle cenové relaci kraluje a4tech. Mám V7m a spokojenost. Fušuje jim do toho ještě c-tech, ale A4tech je sichr....
nomadm
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. říj 2006
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od nomadm »

CPU: AMD Athlon II X3 460, chladič CPU: SilentiumPC Spartan PRO HE924, grafika: GIGABYTE VGA ATI Radeon HD7790, MB: GIGABYTE MB AM3 MA78LMT-US2H, RAM: Kingston 4GB (kit 2x 2GB) 1333 MHz, zdroj: Seasonic SS-400ET T3, HDD: WD Blue WD5000AAKX 3.5" 500GB, case: Fractal Define R4
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Pepa1 »

nomadm píše:třeba něco takového https://www.alza.cz/a4tech-bloody-v7-ho ... d=18849934 ?
jo tu přesně mam, akurát že na alze ji maj předraženou....
https://www.tsbohemia.cz/a4tech-bloody-v7_d187032.html
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Pepa1 »

nomadm píše:zdravím,
sháním dobrou herní myš cca kolem 500 Kč, na občasné hraní...doporučíte něco, třeba A4Tech? Nebo něco jiného? Díky.
Martin
pokud bys chtěl hodně šetřit tak:
http://www.lan-shop.cz/trust-21044-trust-gxt-101-203318
nomadm
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. říj 2006
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od nomadm »

Pepa1: a ta Trustka je dobrá? Osobní zkušenost?
CPU: AMD Athlon II X3 460, chladič CPU: SilentiumPC Spartan PRO HE924, grafika: GIGABYTE VGA ATI Radeon HD7790, MB: GIGABYTE MB AM3 MA78LMT-US2H, RAM: Kingston 4GB (kit 2x 2GB) 1333 MHz, zdroj: Seasonic SS-400ET T3, HDD: WD Blue WD5000AAKX 3.5" 500GB, case: Fractal Define R4
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Pepa1 »

nomadm píše:Pepa1: a ta Trustka je dobrá? Osobní zkušenost?
osobně jsem ji v ruce neměl... ber a4tech to je sichr
akapulkost
Nováček
Nováček
Registrován: 31. kvě 2016

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od akapulkost »

Ahoj, shanim pro bratra rozumnou mys do 500 kc a narazil jsem na tuto - http://www.game-hall.cz/pc-hry-a-prislu ... cerna.html . Myslite si, ze je OK za tu cenu? Diky moc
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Pepa1 »

akapulkost píše:Ahoj, shanim pro bratra rozumnou mys do 500 kc a narazil jsem na tuto - http://www.game-hall.cz/pc-hry-a-prislu ... cerna.html . Myslite si, ze je OK za tu cenu? Diky moc
moc bych jí nevěřil ...
za mně do pětistovky jedině toto : https://www.tsbohemia.cz/a4tech-bloody-v7_d187032.html
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od karf »

Mam tak trochu problémy s Logitech Mx518 v kombinaci s Windows 8.1 a asi budu nucen přejít na jinou značku myši, která má ovladače trochu přátelštější s windows, tak mě zajímá, jak jsou na tom jiné myši (A4tech atd) co se týče nastavení tlačítek. Je možné je v plné míře konfigurovat a přiřadit jim zkratky jako třeba "enter", "Escape", "Backspace", přepínání oken "ctrl+Tab" a další povely? Funguje to bezproblémově?
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Pepa1 »

karf píše:Mam tak trochu problémy s Logitech Mx518 v kombinaci s Windows 8.1 a asi budu nucen přejít na jinou značku myši, která má ovladače trochu přátelštější s windows, tak mě zajímá, jak jsou na tom jiné myši (A4tech atd) co se týče nastavení tlačítek. Je možné je v plné míře konfigurovat a přiřadit jim zkratky jako třeba "enter", "Escape", "Backspace", přepínání oken "ctrl+Tab" a další povely? Funguje to bezproblémově?
nastavení se provádí naprosto bezproblémově zde:
nastavení.jpg
program si sice hraje na core 2 atd.., ale to není vůbec potřeba, toto nastavení je tam vždy.....
klávesové zkratky nemám vyzkoušeny, takže nemohu sloužit...používám na default...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“