Logitech Performance Mouse MX nebo alternativa + podložka?

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Magicie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2004

Re: Logitech Performance Mouse MX nebo alternativa + podložk

Příspěvek od Magicie »

Diky, povedu to v patrnosti. Zvazuji, ze bych zkusil mastera, ohledne toho vyzkouseni na nejakem show roomu, zkouseli jste to nekdy na nejakeho prodejce?
Magicie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2004

Re: Logitech Performance Mouse MX nebo alternativa + podložk

Příspěvek od Magicie »

Tak nakonec asi vyhraje tohle, protože stejně potřebuji klávesnici a K800 je best:
https://www.czc.cz/logitech-wireless-pe ... 09/produkt
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech Performance Mouse MX nebo alternativa + podložk

Příspěvek od Exp »

K800 je super, mam ji doma i v praci. Neodolal sem a koupil G900 a nelituju, je to skvela myska. Snima perfektne a je uzasne lehka. Akorat ta cena...
RossiR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. čer 2014
Bydliště: Tábor

Re: Logitech Performance Mouse MX nebo alternativa + podložk

Příspěvek od RossiR »

Tak, tak K800 je super klávesnice ...
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Logitech Performance Mouse MX nebo alternativa + podložk

Příspěvek od PKBO »

Cena je hustá no, ale v porovnání s těmi 10 druhy mysi od 1000 do 2000 co jsem kvůli nárokům nakoupil a Prodal, než jsem narazil na g900 je prd...
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech Performance Mouse MX nebo alternativa + podložk

Příspěvek od Exp »

To je pravda, ja mam ostatni bezdratky sice jen 4, ale dohromady staly 10k :)
Ripper6
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2010

Re: Logitech Performance Mouse MX nebo alternativa + podložk

Příspěvek od Ripper6 »

Ja jsem teda ted nove spokojen s Logitech G602 je navic na AA baterie, nez sice levnejsi ale na aku casto a nebo nejdou zas ty mysi programovat.
A klavesnice me dostacuje K350 ale tu uz spis nemaj a nebo jen anglickou, takze asi nic moc.
Ty sety jsou zajmavy, ale casto nevyhovujici myska v setu.
Win 11, AMD 7950x3D, SSD M.2 Seagate FireCuda 530 4TB, 2x SSD SATA Crucial 4TB, 2x HDD Toshiba ent MG09 18TB. MB Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO, RAM G.Skill Trident Z5 Neo 64GB 6000Mhz (AMD Expo), GPU Gigabyte RTX 4090 OC 24G, Case Fractal Design Meshify 2 XL, MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W, BDXL VERBATIM UHD 4K USB BD-RW. Monitor Sony Bravia 65x95L (Dolby Vision), Sound PC Onkyo HT-S7805 (Atmos,DTS X)
Magicie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2004

Re: Logitech Performance Mouse MX nebo alternativa + podložk

Příspěvek od Magicie »

1) Baterie u klávesnice byly KO. Vůbec nefungovala a blikalo červené světýlko i přes delší dobu nabíjení. Musel jsem koupit nové a pak začala fungovat.
2) Baterie u myši je téměř KO. V noci nabiju, druhý den večer mám jednu zelenou čárku.

Chystám se teď vyměnit baterii u myši, ale mám sto chutí jim to celé vrátit. Tohle by nový set dělat neměl. Podle mého jim to tam pěkně dlouho leželo, tak alespoň vyměním před odesláním zákazníkovi baterie, ah jo. :roll:
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“