Mys Genius GX Gila - dotaz

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
SnooZee
Nováček
Nováček
Registrován: 13. srp 2013

Mys Genius GX Gila - dotaz

Příspěvek od SnooZee »

Zdravím,

Koupil jsem si myš Genius GX Gaming Gila a smažím se zjistit jak namakrovat tlačítko např. "shift", ale tak bych ho mohl použít k mluvení na VT/TS.

Udělat makro s tím, aby tlačítko zůstalo podržené např 20MS, 50MS to umím, ale tak aby tlačítko zůstalo podržené když držím tlačítko na myši mi nejde.

Na předchozí myši s tím nebyl problém.

Bohužel Ventrilo 2.1.4 nepodporuje k mluvení tlačítka myší 3,4,5,atd , ale pouze 1(levé),2(pravé) a to je trochu nepraktické.

Dokáže někdo poradit? Má někdo s tím to zkušenost?

Pokud jsem to napsal nesrozumitelně tak se omlouvám. Stačí říct a pokusím se to lépe vysvětlit.

S pozdravem SnooZee
SnooZee
Nováček
Nováček
Registrován: 13. srp 2013

Re: Mys Genius GX Gila - dotaz

Příspěvek od SnooZee »

UP
SnooZee
Nováček
Nováček
Registrován: 13. srp 2013

Re: Mys Genius GX Gila - dotaz

Příspěvek od SnooZee »

UP
SnooZee
Nováček
Nováček
Registrován: 13. srp 2013

Re: Mys Genius GX Gila - dotaz

Příspěvek od SnooZee »

up
SnooZee
Nováček
Nováček
Registrován: 13. srp 2013

Re: Mys Genius GX Gila - dotaz

Příspěvek od SnooZee »

UP :sad:
generix
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. bře 2005

Re: Mys Genius GX Gila - dotaz

Příspěvek od generix »

nemám geniusku ale A4 V7, řešil jsem podobný problém, ventrilo nedokázalo poznat tl. mysi 4,5, tak jsem v konfiguracnim programu /utilite dodavanou k mysce premapoval tl. napr. 4 na klavesu "~", no a ve ventrilu jsem nastavil, ze hot key je prave "~", + jsem polaboroval s nastavenim ventrila a pak jeste na compu musim ventrilo spoustet jako admin, protoze kdyz jsem prepnul do hry bez toho, tak hotkey nefungoval
+ musel jsem jeste ve hre vypnout game console , pac ta se spoustela tim ~, dej vedet jestli jsem ti pomoh- musi jit v utilite k dodavane k mysi nastavit prave to premapovani klaves
PC1: AMD Phenom II X2 555BE@X4 B55 {1003GPMW} 3.7@1.48V, ASROCK 890GX Extreme3, 2x4GB Kingston Blue, Coolermaster Hyper 212+, Arctic Cooling MX2, Powercolor HD4770, Kingston V+ SSD 128GB+other, Enermax PRO87+ 600W, Thermaltake Tsunami VA3000SWA
SnooZee
Nováček
Nováček
Registrován: 13. srp 2013

Re: Mys Genius GX Gila - dotaz

Příspěvek od SnooZee »

pred touto myší jsem mel taky A4 V7 , tam jsem problem s rozpoznavani tl.4 a tl.5 ve VT vyseril ze jsem si mluveni nastavil na "insert" a tlacitko na mysi namakraval jako "insert"

Ale u teto mysi mam problém s tím, že nejde makro nastavin na to ze kdyz zmacknu a drzim tlacitko tak se to same stane ve win:) jde pouze nastavit delka toho jak dlouho drzim tlacitko ale nejde nastavit na pri kliku drzim a pri pusteni tlacitk aukoncim :)
kesi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2007

Re: Mys Genius GX Gila - dotaz

Příspěvek od kesi »

Please, kdo má tuhle myš, podělte se prosím o své gaming nastavení. Děkuji!

Zatím jsem zakotvil asi zde:

Obrázek
kesi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2007

Re: Mys Genius GX Gila - dotaz

Příspěvek od kesi »

Máte ji vůbec někdo? :D
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“