Herní myš na dlouho

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
whatever
Nováček
Nováček
Registrován: 06. črc 2016

Herní myš na dlouho

Příspěvek od whatever »

Zdravím, nejsem zrovna hardcore gamer, nicméně mi moje hýčkaná razer lachesis pomalu odchází do věčných lovišť a hrát na bezdrátový macovský myši je přece jen trochu mimo, takže bych si chtěl pořídit něco nového. Zkusil jsem koupit v datartu potkana za čtyři stovky a po třech použitích skončil v šuplíku jako nouzové řešení, na lepší se zvyká snadno.

Budget stanovený nemám, samozřejmě bych to rád levně (spíš než kolik stojí jde o to, jestli za ty peníze stojí, krom toho předpokládám že nepůjde o krátkodobou investici). Problémem je, že v nepřeberné nabídce se mi těžko rozhoduje a proto bych velmi ocenil radu zkušenějších a problematiky znalejších. Naprosto zásadní otázkou pro mě je, jestli seženu bezdrát, u nějž bude latence tak přijatelná, že nepoznám rozdíl od klasické drátové myši (používám výhradně notebook a jakkoli je ten magic krám k ničemu a nepohodlný, přítomnost jediného kabelu, coby nabíječky notebooku je super komfortní).

Při hledání na internetu jsem se nadchl pro Razer Mamba 2015 a Logitech G900 Chaos Spectrum. Jejich cenovka je ale hodně vysoko a vůbec nevím, jestli to za to stojí (krom toho radost z kamaráda za takovouhle cenu bude ponížena tím, že by za ty peníze vlastně mohl být pěkný výlet do Vídně na víkend). Hodně se mi líbí Logitech 502 a její cena pod 2k je příjemná, nicméně kabel to dost kazí. Prosím poraďte, mám z toho už trochu bolehlav.
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Herní myš na dlouho

Příspěvek od Bez_n1ck »

Koukal bych spíše po Logitech G700s a Gigabyte Aivia Uranium. Obojí jsou to skvělé myši bez kompromisů i v bezdrátovém módu. Odpovídá tomu samozřejmě výdrž baterek.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
tmaven
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. kvě 2007
Bydliště: Havířov/Ostrava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Herní myš na dlouho

Příspěvek od tmaven »

g502 a mouse bungee (na ebay za par korun)... uz to tak mam rok a nemuzu si stezovat. Paradni myska co se tyce nataveni a "vykonu".
ASUS ROG STRIX B550-I GAMING ~ AMD Ryzen 7 5800X3D ~ GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G ~ G.SKill Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 CL17 ~ Corsair SF750W ~ Samsung 980 PRO 1TB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Herní myš na dlouho

Příspěvek od racecar »

G700s by som nekupoval.

-nekvalitny plast (vysuchana pod palcami)
-tuhy, hruby kabel
-mala vydrz baterie

G502 ma zase hlucne koliesko ale inac som spokojny.

Nemozem si pomoct, ale mamba vyzera ako plastova svietiaca hracka pre deti. Tu by som nezvazoval ani za 1/2 ceny :D
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
whatever
Nováček
Nováček
Registrován: 06. črc 2016

Re: Herní myš na dlouho

Příspěvek od whatever »

G700s se mi strašně nelíbí, takže ta je pro mě out, ta věc od gigabyte je docela pěkná, ale jak jsem to pochopil, tak k tomu musím mít zapojenou tu obrovskou základnu, takže samotný fakt, že je wireless je tatam... Možná jsem to na začátku nevyjádřil moc srozumitelně - Hodně rád bych si pořídil myš bezdrátovou, abych do portu v notebooku hodil jenom nějakej malej usb konektor a neležely mi všude kabely. Byl jsem si dnes šáhnout na g900 a nic moc, takže ty peníze se mi za ni moc dávat nechce... Nemáte někdo zkušenost s jinýma bezdrátama které nemají nutnost připojení docku?

Edit:
Nějaký věci na správu kabelů nechci, hraju tak nějak kde se mi zrovna chce a ne na jednom vyhrazeném místě, takže přenášet to by byl jen opruz navíc...
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“