Nahrada letite klavesnice

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
maXXmilian
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2004
Bydliště: JBC

Nahrada letite klavesnice

Příspěvek od maXXmilian »

Ahoj,

moje klavesnice se pomalu ubira do vecnych lovist :(
Poradte prosim jakou zvolit, abych pokudmozno ziskal stejny komfort psani, po tech dvaceti letech se mi opravdu nechce zvykat na nic jineho. Jedinou nevyhodu stavajici klavesnice mohu uvest hlucnost.
Zadne lowprofile silent hovadiny.
Stejne rozlozeni klaves (specialni klavesy navic netreba)! //edit Ted koukam, ze rozlozeni je malinko jine, mam i windows klavesy, ale to je detail. Dulezity je maly enter.
Dratova, idealne ne moc draha.
Podsviceni netusim, je to k necemu? Stejne nikdy nekoukam na PC v uplne tme, takze mi prijde, ze ani ne.
Co jsem se narychlo docetl, uvital bych aby podporovala cteni vice nez 3 klaves najednou.
Zde moje stara:
http://www.ubbcentral.com/store/item/im ... 298835.jpg 8)

Jeste me napadlo, daji se tyhle stare klavesy vymenit, je to nekde k sehnani? Kdyby mel nekdo info, dejte vedet, diky.

CPU: Ryzen 3600 + Fera3 RGB, MB: MSI Tmahawk MAX B450 , GPU: Sapphire GTX1070 GAMING 8GB , RAM: DDR IV - 2x 16 GB HyperX Fury RGB 3200MHz, HDD: Samsng Evo PRO 258 GB + Crucial MX500 - 500GB + WD BLUE 4GB + WD RED 10GB, AUDIO: ASUS Xonar Phoebus , POWER: SEASONIC 650 Platinum, CASE: Fractal define R6 black window , MONITOR: Eizo Flexscan EV2436WFS + BenQ XL2546, Periferie: Logitech g400+Icemat 2nd edition + Rapture Delta Stealth
Jds1cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2012
Bydliště: Kladensko

Re: Nahrada letite klavesnice

Příspěvek od Jds1cz »

To je hódně stará klávesnice:).Připojení je jaké?.Mám pocit že ta ještě nemá PS2 konektor.Myslím že něco takového možná seženeš na sběrném dvoře nebo od někoho komu se to válí na půdě.Já kupuju vždy tu nejlevnější za cca 120kč a jsem spokojen.Jen je problém ji sehnat s PS2 konektorem protože se dneska dělaj všechny s Usb koncem.Sry má to PS2 konec jsem se špatně kouk.
Něco jako počítač doma mám!!!!. :)1,2,3,4,5....
elcrys
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2006

Re: Nahrada letite klavesnice

Příspěvek od elcrys »

V první řadě bych se pokusil o opravu (tyhle klávesnice jsou dost držáky) nebo můžeš pořídit novou - http://www.pckeyboard.com/page/SFNT

Případně, jak již bylo doporučeno, bazary nebo sběrné dvory.

EDIT:
Z vlastní zkušenosti můžu říct, že zvyknout se dá prakticky na všechno. Zkusil bych možná alternativně nějakou obyčejnou klávesnici od slušnějších výrobců. Třeba Logitech K120 nebo Microsoft Wired Keyboard 200.
maXXmilian
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2004
Bydliště: JBC

Re: Nahrada letite klavesnice

Příspěvek od maXXmilian »

Vypada to asi na tu microsoftackou :)
Par jsem jich ted v krame vyzkousel a moc nadseny jsem nebyl, vetsina z nich ma proste "nizke" klavesy.

CPU: Ryzen 3600 + Fera3 RGB, MB: MSI Tmahawk MAX B450 , GPU: Sapphire GTX1070 GAMING 8GB , RAM: DDR IV - 2x 16 GB HyperX Fury RGB 3200MHz, HDD: Samsng Evo PRO 258 GB + Crucial MX500 - 500GB + WD BLUE 4GB + WD RED 10GB, AUDIO: ASUS Xonar Phoebus , POWER: SEASONIC 650 Platinum, CASE: Fractal define R6 black window , MONITOR: Eizo Flexscan EV2436WFS + BenQ XL2546, Periferie: Logitech g400+Icemat 2nd edition + Rapture Delta Stealth
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“