Rozložení klávesnic

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Rozložení klávesnic

Příspěvek od Octopuss »

Právě jsem zjistil, že existuje něco jako americký a evropský roložení klávesnice, a koupit klávesnici s českýma znakama skoro automaticky znamená, že levej shift bude krátkej, což je naprosto zoufale nepoužitelný pro hry. Už dva roky si chci koupit mechanickou klávesnici, nakonec jsem našel Corsair Strafe RBG, a když jsem ji přines domů... Nejvíc mě na tom sere, že naprosto ve všech obchodech jsou špatný fotky, takže nevíte, co vlastně kupujete.
Fakt nevím, kde seženu náhradu za rozpadající se Chicony 2971 (nejlepší levná klávesnice, kterou kdy kdo vyrobil).
iOioo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2011
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozložení klávesnic

Příspěvek od iOioo »

S klavesnicami je to ozaj tazko :D ja som davnejsie vyberal nejaku mechanicku v rozumnej cene a vyber je dost slaby, nakoniec som sa rozhodol po debate s uzivatelom davkol pre test ozone strike pro a som spokojny, doma na gamblenie mam s blue spinacmi (fakt dost hlucne) a v kancli mam tu istu verziu s red spinacmi. Mam CZ verziu a rozlozenie sedi s tym na obrazku https://www.alza.sk/ozone-strike-pro-ci ... 49.htm?o=1 skoda len toho cerveneho podsvietenia niektorych klaves inak v minimalnom podsvieteni by bola ozaj decentna, keby vsetky boli biele
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx red
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“