Budget herní klávesnice

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Natural
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 21. srp 2010
Bydliště: Diváky
Kontaktovat uživatele:

Budget herní klávesnice

Příspěvek od Natural »

Ahoj, neznáte někdo klávesnici s jistým stiskem a s rozumným KRO v cenové relaci do 1000kč? Píšu herní, občas něco zapařím a stisknu pár kláves najednou... Csko no :) Hrozně mi vyhovuje notebooková (není podmínkou) a rád bych nějakou voděodolnost (rád piju pivo :crazy: ). Barvičky mi nevadí, pokud jsou vidět písmenka a ne vše okolo. Ale aby šlo u filmu vypnout. Díky za pomoc
Líbí se mi třeba tato: https://www.alza.cz/hama-urage-cyberboa ... .htm#popis
Ještě nedávno jsem pařil na PS2 geniusce a teď mám problém s USB, si z toho nkro udělali výrobci byznys :(
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Budget herní klávesnice

Příspěvek od python.p »

POkud máš rád nízkej stistk, tak zkus Cougar Vantar.

"Vantar's Anti-Ghosting technology will bring you superior gaming-grade response right where you need it, allowing you to simultaneously press several keys and obtain accurate results. These 19 keys are: W, A, S, D, Q, E, Z, X, C, B, Tab, L-Ctrl, L-Alt, L-Shift, Space, and the four arrow keys. You don’t need to worry about locking the keyboard anymore!"
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Natural
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 21. srp 2010
Bydliště: Diváky
Kontaktovat uživatele:

Re: Budget herní klávesnice

Příspěvek od Natural »

Já se díval na cougar 200K, kdyby někdo měl zkušenost s těmato klávesnicema bylo by to fajn :)
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“