Joystick Genius F-23 USB

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Victor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2003

Joystick Genius F-23 USB

Příspěvek od Victor »

Mám takový problém. Přešel jsem z Win98 na WinXP a zjistil jsem, že na mém joysticku si už nezahraju. Když ho zastrčím do USB, WinXP sice něco instalují, ale v konečném důsledku se zablokují všechna herní zařízení a většinou nejde spustit ani hra. :( Vlastně nejde spustit nic, co očichává porty. Zkusil jsem si stáhnout ovladače z webové stránky výrobce (předesílám, že u Win98 nebyly zapotřebí), ale se stejným výsledkem. Poraďte, kdo tento joy máte, jak ho pod XP oživit, je-li to vůbec možné.
Radim van Ousek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2003
Bydliště: Brodce / Brodec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim van Ousek »

No tak to už je třetí debata o tomhle výrobku. Zkus si projít všechny strany ost. HW a najdeš to. Oživit musí jít. Na stránkách geniusu jsou ovladače najdeš tam 2 použitelné. Ten co funguje určitě je GD_BETA.EXE. Nenech se zmást jejich typovými označeními. Přístroj si vybereš během instalace softwaru.
Mám Noutbůůůk :-)
Victor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2003

Příspěvek od Victor »

Nejsem takový lamer, ty ovladače jsem si samozřejmě stáhl první. Jenže i když jsem je nainstaloval, výsledek byl stejný. :( Tak jsem to teď zkusil znova a zjistil jsem, že při instalaci driverů musí být joystick připojen a ani tak není úspěch zaručen. Mě se to podařilo až na třetí pokus. Mezitím mě XP pořád otravovaly hláškama, že ovladače neprošly nějakým testem, či co. Nakonec jsem byl úspěšný a joy už jede, ale že bude mít pod XP takové problémy jsem nečekal. :?
Radim van Ousek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2003
Bydliště: Brodce / Brodec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim van Ousek »

Mno já jsem Xpčka vykopal před měsícem z baráku. Debilní microsoft -jdu do linuxu.
Mám Noutbůůůk :-)
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karf »

Summerboy píše:Mno já jsem Xpčka vykopal před měsícem z baráku. Debilní microsoft -jdu do linuxu.
tak šťastnou cestu a hodně radostí s kompatibilním systémem. Já jsem problém s F23 řešil taky. Zatím ten joy leží v polici ale na stole stojí super F23 na Gameport.
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“