Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od davkol »

Roccat EMP má jednoznačně pozitivní recenze.
jeannie
Nováček
Nováček
Registrován: 15. bře 2017

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od jeannie »

170kc naviac za vyrazne lepsiu mys sa snad da :roll:
สล๊อต
hypnotic666
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. kvě 2006
Bydliště: Praha

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od hypnotic666 »

Ahoj, zrovna se koukám na nějaké herní myši (momentálně mám nějakou herní A4 tech snad za 800kč) a jelikož jsem si nedávno koupil razer klávesnici, tak bych si k ní koupil klidně i myš, jelikož hraju dost FPS. Z diskuzí atd jsem si vybral Razer DeathAdder Elite. Můžu ji spravovat ve stejném softu jako klávesnici, tak proč ne. Nejde mi teď o to, která herní myš je nejlepší.

Zajímalo by mě, jestli budu pozorovat nějaký rozdíl? Neočekávám, že budu lepší hráč s drahou myší, ale jestli je tam hned patrný nějaký rozdíl, když mám opravdu kvalitní herní myš. Slovem rozdíl myslím třeba jako když jsem přešel z 60Hz na 144Hz... Okamžitě se to dalo pozorovat.

Jaké jsou vaše zkušenosti?
PC: Intel i7-7700K | ASUS PRIME Z270-K | Kingston 16GB KIT DDR4 2400MHz CL15 HyperX Fury Black Series | MSI GTX 1070 GAMING X 8G | Corsair RM650x | AOC 24", 144Hz | Windows 10 64bit

Arguing on the Internet is like running at the Olympic Games for mentally challenged.Even if you win, you stay retarded.
davkol
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. dub 2013
Bydliště: Olomouc

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od davkol »

Brát razer, protože je to razer a navíc se Synapse… radši pomlčím.

Konzistentní senzor snímá konzistentně. Jde to poznat? Typicky v FPS a na vyšší úrovni – ano, jednoznačně. Při správném nastavení.
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Atapi »

Rozdíl proti A4 tech tam propastnej na první pohled nebude... prostě je jen ve všem o něco lepší no. :D
Obrázek
BRKO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: d syty of prak
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od BRKO »

racecar píše:Logi G403.
Tak jsem zkusil Logitech G402, ale vratil ho. G403 mi, i kdyz nemam zrovna malou ruku, tvarem proste nesedla. Mam ted Zowie EC2 a uvidim. Nerad bych vracel druhou mys :)

win10: b450, 1600af, 16GB 3200mhz, rx570, 550W
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od racecar »

Ja som vymenil G502 za G403 Wireless a som spokojny. Tiez mam vacsiu ruku (nie obeznu) a v pohode. :)
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
ItsGeoffrey
Nováček
Nováček
Registrován: 27. dub 2017

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od ItsGeoffrey »

Pokud hrajete FPS hry, tak bych doporučil Zowie nebo Razer, od razeru je nejlepší Razer deathadder elite, která se cenově pohybuje od 1700 do 2200. Elite je zatím nejnovější myš od razeru a zatím jsou na ni samé pozitivní recenze, samozřejmě se tam asi platí za značku, cena je jediná věc, kterou bych vytknul.
Morlith
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. čer 2011

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Morlith »

Mam pocit, ze som tu nikdy velmi nevidel Mionix. Za mna super mysi, hlavne tvarovo (NAOS seria), z G402/g500 ma vzdy bolelo zapestie. Aj ked teda teraz co som videl na ich strankach robia nejake farebne uchylarne...
An7yk
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 21. říj 2007
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od An7yk »

Zdravím,
po téměř 6ti letech mi odešel ( už druhý ) Razer DeathAdder ( i když jeho smrt byla pomalá, protože už před rokem mi začalo blbnou kolečko a pak tlačítko až už jsem to nevydržel a hodil tu myš do rohu pokoje ) a hledám nějakou levnější ale přesto relativně adekvátní náhradu. Jsem hráč všech možných druhů her od MOBA přes RTS po akční FPS, jsem zvyklý na velice nízkou citlivost, tzn. hodně toho najezdím po podložce. Ergonomií mi celkem Deathadder seděl, je najde se tu další uživatel který řešil podobný problém jako já? Koukám například po A4Tech Bloody Gaming V8, co ty kovové podložky? Nechci zas nějaký extrémní šit jako je C-Tech Akantha apod.
Hraju všude všchno se všema za všech okolnosti :)
BRKO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: d syty of prak
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od BRKO »

BRKO píše:
racecar píše:Logi G403.
Tak jsem zkusil Logitech G402, ale vratil ho. G403 mi, i kdyz nemam zrovna malou ruku, tvarem proste nesedla. Mam ted Zowie EC2 a uvidim. Nerad bych vracel druhou mys :)
Tak nakonec Zowie FK1 - pro velkou ruku, super povrch, lehka, bocni tlacitka na rozdil od EC2 pouzitelna.

win10: b450, 1600af, 16GB 3200mhz, rx570, 550W
Ripper6
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2010

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Ripper6 »

Tak chci upozornit, docela zklamani... mam mys Logitech G602, je super ale po roce zacina delat dvojklik jeji levy tlacitko :( A to jsem ji ani nejak divoce nezatezoval. Pude teda na reklamaci (nechci ted rozebirat) :(

Vybrat mys do 2000czk je fakt problem jako bezdrat a aby nemela akumulator.
Doporucene A4Tech pusobej zajmave ale ma to vse akumulator, takze na nic.
Win 11, AMD 7950x3D, SSD M.2 Seagate FireCuda 530 4TB, 2x SSD SATA Crucial 4TB, 2x HDD Toshiba ent MG09 18TB. MB Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO, RAM G.Skill Trident Z5 Neo 64GB 6000Mhz (AMD Expo), GPU Gigabyte RTX 4090 OC 24G, Case Fractal Design Meshify 2 XL, MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W, BDXL VERBATIM UHD 4K USB BD-RW. Monitor Sony Bravia 65x95L (Dolby Vision), Sound PC Onkyo HT-S7805 (Atmos,DTS X)
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od racecar »

Co je zle na aku? Tym sa zbytocne obmedzujes. Inac G403W je fajn. Na amazone byva obcas za ~55 eur.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Ripper6
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2010

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Ripper6 »

racecar: zle je na aku
1.pokud se ti vybije mas z toho kabel mysku tj dratovku coz je pro nekoho nezadouci kor ten kdo ma zvire (u me udela krup krup a je po). Pokud je to jooo vykonna mys co zere, nabijis kazdej druhej den, tudiz mas to spis dratovku.
2.AKU nevim jak hodne je kvalitni ale musis myslet ze tam klesa kapacita, treba za dva roky se uz muze projevit efekt kdy se myska nabije za 20min a 20min vybije coz znaci ze baterie uz neni ok a treba po zaruce

3.pokud je ale myska dobra a ty bys ji treba mohl jeste mit 4 rok, nemuzes protoze je v kopru aku a nestaci ti vymenit jen AA clanek a jet dal!

Vidim to podle skusenosti ala telefon, holici strojek treba.
Win 11, AMD 7950x3D, SSD M.2 Seagate FireCuda 530 4TB, 2x SSD SATA Crucial 4TB, 2x HDD Toshiba ent MG09 18TB. MB Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO, RAM G.Skill Trident Z5 Neo 64GB 6000Mhz (AMD Expo), GPU Gigabyte RTX 4090 OC 24G, Case Fractal Design Meshify 2 XL, MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W, BDXL VERBATIM UHD 4K USB BD-RW. Monitor Sony Bravia 65x95L (Dolby Vision), Sound PC Onkyo HT-S7805 (Atmos,DTS X)
Fidor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. bře 2007
Bydliště: Praha

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Fidor »

Mě se teď líbí ta nová Logitech G603 ale furt zvažuju jestli ten bezdrát potřebuju a spíš koupim jen G403 s kabelem
AMD Ryzen 5 5600x; NH-D15S; Gainward GTX 1080 Phoenix GLH 8Gb; 32Gb DDR4 (3600Mhz CL16); ASUS TUF Gaming B550-Plus, Kingston A2000 M.2 - 1TB, Fractal Design Tesla R2 500W; Fractal Design Define S; Samsung C27FG73 (144hz); Leopold FC750R PD (Cherry Mx RED); Logitech G pro X superlight (800 DPI); iFi ZEN DAC V2; Edifier R1280DB; Sennheiser HD560S + Antlion ModMic 4.0. - PS4 slim 2TB -.
Ripper6
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2010

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Ripper6 »

G603 stejnej odpad jako vetsina mysi na trhu :(
G602 - pleteni tlacitek, odejduti senzoru jak pisou lidi

ukazka problematiky, jenze tyhle G60x jsou drazsi navic
https://www.czc.cz/logitech-marathon-mo ... 28/produkt
Win 11, AMD 7950x3D, SSD M.2 Seagate FireCuda 530 4TB, 2x SSD SATA Crucial 4TB, 2x HDD Toshiba ent MG09 18TB. MB Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO, RAM G.Skill Trident Z5 Neo 64GB 6000Mhz (AMD Expo), GPU Gigabyte RTX 4090 OC 24G, Case Fractal Design Meshify 2 XL, MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W, BDXL VERBATIM UHD 4K USB BD-RW. Monitor Sony Bravia 65x95L (Dolby Vision), Sound PC Onkyo HT-S7805 (Atmos,DTS X)
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od kotas »

zlata moje g5 kterou mam pres deset let uz, jen na ebay jsem par dni zpet kupoval nove teflony, vycistil a je jak nova porad....
Ripper6
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2010

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Ripper6 »

kotas: fakt zavidim, beru zpet a chci se zde vomluvit Logitechu, protoze ctu nyni spasu top mysi A4Tech a zjistil jsem ze trpi podobnyma a stejnym problemem :(

Logitech udajne odejde tlacitko, to plati ze problem asi mela i M705 co ctu i kdyz alza uvadi ze spolehlivej produkt :)
Cenove ale Logitech dela sem tam akcni cenu, takze myska co stala treba 1900kc, se dala ziskat i za 1370kc! Pokud ale vezmu ze ma 3 roky zaruku, fakt super SW, zpracovani tak zas tak draha neni vs mysi...

A4Tech - tez problemy, sw, plasty me neprisli kdovi co, zkousel jsem u kamose a to dratovku, u bezdratu ktery pozaduji jsem hned na 1000czk! Zaruka 24 mesicu.

To je ukazka naprcit verzema...
Po roce a pul odeslo prave tlacitko. ani jsem nereklamoval a koupil rovnou novou.

nemám ji dlouho a bohužel celkem vynechává

malá životnost tlačítek

obecně je tedy myš pětitlačítková, smysluplně programovat můžete stisk kolečka a dvě boční tlačítka
Jedná se o myš spíše na střílečky.
koupil jsem si mys (A4tech Bloody Gamming V8, CORE 2) a po 3 dnu pouzivani my prestalo fungovat kolecko u mysy

Bohužel asi po půl roce se kapacita baterie snížila a musím jí nabíjet častěji než po zakoupení

Prezentovaná jako bezdrátová myš, která když se uprostřed hraní vybije, stačí rychle přepojit kabel a můžu dál hrát s kabelem, zatímco se myš sama nabíjí - TOTO NENÍ PRAVDA. Zásadní lživá informace = důvod reklamace

(akumulator pruser)

:(

zdroj
https://www.alza.cz/a4tech-bloody-v7-ho ... 38.htm?o=1
https://www.alza.cz/a4tech-bloody-rt7a- ... 408769.htm
https://www.alza.cz/a4tech-bloody-r70-c ... 507093.htm
https://www.czc.cz/a4tech-bloody-gaming ... f7/diskuse
Win 11, AMD 7950x3D, SSD M.2 Seagate FireCuda 530 4TB, 2x SSD SATA Crucial 4TB, 2x HDD Toshiba ent MG09 18TB. MB Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO, RAM G.Skill Trident Z5 Neo 64GB 6000Mhz (AMD Expo), GPU Gigabyte RTX 4090 OC 24G, Case Fractal Design Meshify 2 XL, MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W, BDXL VERBATIM UHD 4K USB BD-RW. Monitor Sony Bravia 65x95L (Dolby Vision), Sound PC Onkyo HT-S7805 (Atmos,DTS X)
Ripper6
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2010

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Ripper6 »

Risknul jsem to a jako zalozni nyni testuju top herni mys :-D :D
https://www.alza.cz/c-tech-wlm-01?dq=5032883&o=1
Klidne pak dam vedet, jak funguje za 2-3 mesice :)
Win 11, AMD 7950x3D, SSD M.2 Seagate FireCuda 530 4TB, 2x SSD SATA Crucial 4TB, 2x HDD Toshiba ent MG09 18TB. MB Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO, RAM G.Skill Trident Z5 Neo 64GB 6000Mhz (AMD Expo), GPU Gigabyte RTX 4090 OC 24G, Case Fractal Design Meshify 2 XL, MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W, BDXL VERBATIM UHD 4K USB BD-RW. Monitor Sony Bravia 65x95L (Dolby Vision), Sound PC Onkyo HT-S7805 (Atmos,DTS X)
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Riku »

Já jsem po 13 letech přešel z MX 518 na G403 a jsem spokojenej :)
PS5 | LG OLED CX55
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“