USB se někde připojí někde ne

Vše o CD-R/RW, DVD±R/RW, Blu-ray, HD DVD, ZIP, FDD a dalších.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
Jurry
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

USB se někde připojí někde ne

Příspěvek od Jurry »

Ahoj, mám zajímavý problém a chci se poradit. Mám USB flash Corsair Mini a nefunguje mi v notebooku (Win7). Zajímavé je, že se ani nepřipojí, nezhraje melodii, nikde ji nevidím. Když ji strčím do stolního počítače (zkoušel jsem 2 - Win7 a XP) tak v obou počítačích se normálně přihlásí, vidím data, v jednom pc jsem se normálně překopíroval, celou vyzálohoval a s úspěšným dokončením zformátoval, ale přesto se v notebooku nepřihlásí. NTB má USB porty funkční.

Má někdo nějaký nápad z jakého důvodu?

Děkuji
X-COM
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: USB se někde připojí někde ne

Příspěvek od X-COM »

Napiš, co to je za notebook a případně mu aktualizuj BIOS.
Ryzen 7950X, RTX4090, 96GB RAM, 2TB NVMe SSD system, 2TB NVMe SSD data, 112TB RAID 6
Jurry
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: USB se někde připojí někde ne

Příspěvek od Jurry »

NTB je ale v pořádku dle mého..všechny ostatní USB flash jedou..
kaymanka
Nováček
Nováček
Registrován: 16. pro 2012

Re: USB se někde připojí někde ne

Příspěvek od kaymanka »

ahoj, mam podobny problem, 2 externi HDD, transcend a ADATA,oba FAT32 dva ntbooky lenovo T60, na jednom xp pro, na druhym win 7 ultimate, oba externi USB HDD na obou fungovaly, z niceho nic ADATA na win7 hlasil ze je treba disk naformatovat, na xp je normalne citelny, druhel externi hdd jede na win 7 normalne. Zkousel jsem chkdsk, rootkit TDSS, a nic nepéomohlo. Nevite nekdo jak ten disk rozchodit na tom win7 abych jej nemusel formatovat, kdyz na jinych ntb a pc je normalne citelny? dekuji.
Odpovědět

Zpět na „Optická, výměnná a jiná zařízení“