Nejlevnejsi mechaniky DVD-RW je v nich rozdil ?

Vše o CD-R/RW, DVD±R/RW, Blu-ray, HD DVD, ZIP, FDD a dalších.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
coyd
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. led 2010
Bydliště: Ostrava TBC - The Black City

Nejlevnejsi mechaniky DVD-RW je v nich rozdil ?

Příspěvek od coyd »

Caute odesla mi moje od novoty minimalne pouzivana mechanika Pioneer tak se poohlizim po nahrade.. Zajima mne jestli je nejaky vetsi nebo i mensi rozdil v zakladnich modelech ruznych znacek Lite-On/Samsung/Asus/LG a nebo jestli se vyplati nejake to kilo priplatit at se mi nestane to co ted..
Pozadavky v podstate zadne nemam jak jsem psal vyse pouzivam ji minimalne obcas na vypaleni, takze mi jde proste jen o to at vydrzi dyl nez vypaleni 5ti DVD :( Dik moc za nazory
tady pro predstavu nabidka Alfy http://www.alfacomp.cz/php/index.php?ei ... 007U09J1XS
CPU: AMD Ryzen 7 5700X@4,5GHz MB: ROG Strix X570-I Gaming GPU: Inno3D GeForce RTX 4070 TiS (1,0V)
RAM: 2x16gb G.Skill Trident Z RGB@3333MHz PSU: Seasonic Focus 650W Case: Metallic Gear NEO Mini V2 Silver
CPU cooler: Corsair H100x Monitor: 27" AOC AG271QG 165Hz 2K G-Sync
Lokomotiva
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. črc 2009
Bydliště: Praha 10

Re: Nejlevnejsi mechaniky DVD-RW je v nich rozdil ?

Příspěvek od Lokomotiva »

Je to píchni jako řízni.
Jak vidíš, rozumný výběr už stejně není.
Já bych si vzala Samsung.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Nejlevnejsi mechaniky DVD-RW je v nich rozdil ?

Příspěvek od Alfajk »

vzal bych LG,mam 3 vypalovacky ve stari 7 a 3 a 2 roky a vse funguje bez problemu,jen ta nejstarsi se obcas nechce vysouvat a zasouvat - tak ji pomuzu rukou
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Nejlevnejsi mechaniky DVD-RW je v nich rozdil ?

Příspěvek od zombux »

všechno to je spotřební šmejd, může to vydržet roky používání i chcípnout za pár měsíců i když na tom přečteš tři média.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Optická, výměnná a jiná zařízení“