BSOD po probuzení systému z režimu spánku

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 7.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Patt
Nováček
Nováček
Registrován: 31. črc 2004

BSOD po probuzení systému z režimu spánku

Příspěvek od Patt »

Chtěl bych se zeptat, po probuzení z režimu spánku se asi tak po 1 sekundě objeví modrá obrazovka BSOD. Mám Windows 7 64 bit. Professional čistě nainstalovaný, plně aktualizovaný. Mám zde podezření na nějakou aktualizaci nebo možná program, který sem poslední dobou instaloval, ale to se mi moc nezdá, spíš by to tipoval na nějakou aktualizaci, která se stáhla přes microsoft update, windows jsem průběžně, když jsem do něj instaloval programy zkoušel jestli je vše OK, ale protože jsem už ke konci na to už neměl čas, narychlo jsem tam doinstaloval zbytek programů, stáhl všechny aktualizace (windows, Office 2007) udělal image pro případnou reinstalaci a žil do teď v domnění, že je vše OK, ale bohužel není. A po restartu po BSODu mi vždy zmizí ručně nastavený panely (snadného spuštění a panel z disky), takže se systém pravděpodobně vždy spustí z nějaké jeho interní zálohy. Pročítal jsem internet, ale moc moudrý z toho BSODu nejsem, kdyby mi někdo pomohl byl bych rád.

Kdyby mi chtěl někdo pomoci, minidumb je zde: http://www.edisk.cz/stahni/11869/Deskto ... .69KB.html


hledal jsem na netu a objevil jsem tyto řešení:

http://translate.google.com/translate?u ... 1&ie=utf-8

nebo zde přímo z Google: http://www.google.cz/search?client=oper ... 8&oe=utf-8


Z první url kterou jsem zde napsal jsem zkusil udělat kontrolu disku chkdsk hkdsk /f /r
ale systém mě odmítnul že nemám admin práva viz. obrázek

Obrázek

Chtěl bych se také zeptat, jde nějak přímo z příkazové řádky povýšit nějakým příkazem na Administrátora? Pro příklad, v Linuxu - Ubuntu je to tuším příkaz sudo který mi dočasně přiřadí admin práva. Existuje i něco takového zde? Nějakej amin příkaz?
Jsem takový začátečník - amatér, tak prosím berte na to ohled, jestli se blbě ptám.

Dál zkouším různě odinstalovávat aktualizace (naštěstí jich ještě moc není, u xp by to bylo horší :D a programy a snad narazím na ten problém, ale kdyby byla nějaká rada, která by mi to ulehčila tak budu moc rád.
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD po probuzení systému z režimu spánku

Příspěvek od LiveBomb »

Uploadni nekam minidump....
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
Patt
Nováček
Nováček
Registrován: 31. črc 2004

Re: BSOD po probuzení systému z režimu spánku

Příspěvek od Patt »

LiveBomb píše:Uploadni nekam minidump....

minidumb je zde: http://www.edisk.cz/stahni/11869/Deskto ... .69KB.html
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD po probuzení systému z režimu spánku

Příspěvek od LiveBomb »

Zkus aktualizovat (zkontrolovat):
1) drivery od desky
2) kabel k disku
3) disk

Jestli mas ciste naistalovany system tak zaktualizuj veskere ovladace (ne z Microsoft Update), ale od vyrobce komponent
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
Patt
Nováček
Nováček
Registrován: 31. črc 2004

Re: BSOD po probuzení systému z režimu spánku

Příspěvek od Patt »

LiveBomb píše:Zkus aktualizovat (zkontrolovat):
1) drivery od desky
2) kabel k disku
3) disk

Jestli mas ciste naistalovany system tak zaktualizuj veskere ovladace (ne z Microsoft Update), ale od vyrobce komponent
Ono to funguje :-). Dneska jsem to parkrát uspal a probral a v poho. Děkuji moc za rady, pomohli mi. Stáhnul jsem nové ovladače v biosu jsem vypnul virtualizaci, stejně jí nepoužívám a jede to jak má. Ještě jednou děkuji :-) Jedna otázka na závěr jakým programem se dají ty minidumpy prohlížet? A ten příkaz na povýšení práv na admina v cmd asi žádný není co?
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD po probuzení systému z režimu spánku

Příspěvek od LiveBomb »

Debbuging Tools for Windows ...
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
Patt
Nováček
Nováček
Registrován: 31. črc 2004

Re: BSOD po probuzení systému z režimu spánku

Příspěvek od Patt »

LiveBomb píše:Debbuging Tools for Windows ...
Díval jsem se na to a jako začátečník se v tom přiznám se nevyznám, čekal jsem, že to bude trošičku přehlednější, změť znaků viz. obr, přiznám se já osobně bych z toho teda na důvod mého problémů nepřišel.

Jak to z toho poznáte?

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Windows 7“