Uživatelské účty ve Win 7

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 7.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Kaja8615
Nováček
Nováček
Registrován: 19. úno 2010

Uživatelské účty ve Win 7

Příspěvek od Kaja8615 »

Když zapnu PC a najede window 7, tak ještě než to naejde do pracovní plochy, tak jsou tam na výběr uživatelské účty. Respektive tam je jen jeden účet. Dá se nějak nastavit aby se to zrovna přihlásilo na tento účet po zapnutí PC a nenaskakoval tam výběr účtů?
PS: Když ve windows dám "Ovládací panely\Uživatelské účty a zabezpečení rodiny\Uživatelské účty\Spravovat účty" , tak je tam jen tento jeden můj účet + vedle je ikonka Guest, ale ten mám vypnutý. Ale když najedu např. do "Ovládací panely\Uživatelské účty a zabezpečení rodiny\Rodičovská kontrola" tak jsou tam dva účty tan můj a ASP.NET Machine Account.
Ten účet se mi vytvořil i ve Window XP, které jsem dřív používal a tam když sem ten ASP.NET Machine Account v XPéčkách smazal, tak už mi to nenabízelo účty na přihlášení a zrovna se to přihlásilo. Ale v sedmičce mi to nejde smazat.
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatelské účty ve Win 7

Příspěvek od LiveBomb »

start, spustit "control userpasswords2"
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
Kaja8615
Nováček
Nováček
Registrován: 19. úno 2010

Re: Uživatelské účty ve Win 7

Příspěvek od Kaja8615 »

Super, díky funguje. :up:
Odpovědět

Zpět na „Windows 7“