prečo nefunguje windows update

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 7.

Moderátor: Loki5567

jano101
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: prečo nefunguje windows update

Příspěvek od jano101 »

cawko

trico21 tú poznámku ohľadne 32/64bit beriem úsmevne lebo je jasné že ak mám 64bit nebudem tam dávať 32 to je logické

ono ide o to že aj keby som ju chcel znova nainštalovať tak mi napíše že už je tam teda musím dať odstrániť/reštart nainštalovať reštart a čakám a čakám a nič

tu už mám len dve možnosti bud ešte nejaký iný postup alebo znova reinstall win na novo
trico21
Nováček
Nováček
Registrován: 08. úno 2016

Re: prečo nefunguje windows update

Příspěvek od trico21 »

Soudruzi z vedení někde udelaly chybu!!!!!!! :P To už asi len reinstall ja som jedno PC-čko preinštalovával 4x pokial som sa dostal k vytúženým Win Up. Tak som potom naň nahodil Win10 a bolo po probléme!! Ono to tak vypadá že Microsoft pretláča tú 10-inu a robia problémy pri preinstaštaláciach 7-ičíek čo som sa dočítal na nete tak problemy s aktualizáciami nastali od novembra jak vyšla tá aktualizacia 1115 na win10 kvôli tomu teraz umožňujú aj čistú inštaláciu s WIN 7 keys!!!!!!!!
jano101
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: prečo nefunguje windows update

Příspěvek od jano101 »

asi to tak bude

ale ako hovorím problém nastal pri tom ako mi zletel program kvôli batériii od tej doby update ani neprdli ale pc ide normálne
teraz robím reinstall na novo a keď nepôjde vyskúšam w10 :-D

faktom ostáva že ten návo v podstate funguje ale čo iné sa deje netuším
trico21
Nováček
Nováček
Registrován: 08. úno 2016

Re: prečo nefunguje windows update

Příspěvek od trico21 »

Inak kamarátka mala notebook Toshiba a odišla jej baterka tak sa jej notebook hocikedy reštartoval samovolne aj pri práci hlavne nervy mala keď mala niečo rozpracované, bez baterky nešiel vôbec zapnôť čo mi bolo dosť nepochopitelné mne doma idú 2 notebooky bez baterky a v poho. 1 acer a 1 sony vayo. Tak volala na podporu tam jej povedali že je to tou baterkou tak za 55€ kupíla novú a ono to prestalo !! Ale tým ťa nechcem navadzať na novú baterku to záleží od notebooku ja som sa tiež s takým nestretol ale možno Toshiba to má takto poistené keby som nevidel neverím!!! Tak sa potráp a daj vedeť ako si dopadol.. Veľa zdaru :-D
jano101
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: prečo nefunguje windows update

Příspěvek od jano101 »

takže reinstal pomohol už to jede:)
trico21
Nováček
Nováček
Registrován: 08. úno 2016

Re: prečo nefunguje windows update

Příspěvek od trico21 »

OK :thumbsup:
jano101
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: prečo nefunguje windows update

Příspěvek od jano101 »

čiže môžeme povedať-skonštatovať že návod je platný
teda to pre ostatných 8-)
trico21
Nováček
Nováček
Registrován: 08. úno 2016

Re: prečo nefunguje windows update

Příspěvek od trico21 »

Hej zatial to s touto kb/3102810 funguje pokial tam microsoft niečo nevymyslí!! Ale hovorím je tu možnosť prejsť na win 10 ja ju mám na 1-nom desktope a 1-nom notebooku porovnávam a vidím že 10 systém je odlahčenejší ako 7. Rýchlejšie nabieha a nezaťažuje hardware. Na win7 mi assassin's creed syndicate na vyšších detailoch sekalo ale na win 10 ide normal! A netreba hneď meniť grafiku keď sa dá aj takto!! :razz:
jano101
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: prečo nefunguje windows update

Příspěvek od jano101 »

veľmi rád by som naň na tomto notebooku prešiel /to neni môj/ uvidím počkám na ponuku update urobím obraz pre istotu a keď to bude šlapať tak to bude ok na moje účely zostanem verný na mojich PC 7čke
jano101
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: prečo nefunguje windows update

Příspěvek od jano101 »

Cawte majstri :)

-tak aby tento maratón bol kompletný tak prinášam ďalšiu zaujímavú vec
-win7 beží aktualizácie sú ok
-prichádza aktualizácia na win10
-stahujem win 10
-dá mi na výber inovovať teraz or neskôr
-dávam inovovať teraz spustí sa inovácia ale v tom okamihu ma napadlo že nemám zálohu win7
-teda zastavujem inováciu 2sek po spustení a vykonávam zálohu obraz disku s win7
-následne po vykonaní spústam inováciu na win 10 a NIč !!!!!
môžem reštartovať robiť čokoľvek správa sa že stahuje ale nestahuje pýtam sa prečo stahuje keď už win10 musí byť niekde v pc stiahnutý ????

co včul :) :D
trico21
Nováček
Nováček
Registrován: 08. úno 2016

Re: prečo nefunguje windows update

Příspěvek od trico21 »

A vieš kde si spravil chybu?? Akonahle si spustil inovivať na win10 tak už nesmieš zastavovať veď všetky súbory /dokumenty,hry,filmy,fotky,hudba/ všetko ti tam zostane.Netreba nič zálohovať!!!!!!! Pri inovacii ti win7 zbalí do balíka a máš ešte 30 dní sa vrátiť späť na 7-čku ale to som ti už všetko opísal prv!!! v tvojom prípade si zblbnul program a zablokoval!!!!!! Mne sa stalo to isté len z dvôvodu toho že mi tam chýbala inkríminovaná aktualizacia . Skús reštart a spusti inováciu znovu alebo už len čistý install Win 10 ;-)
Odpovědět

Zpět na „Windows 7“