Nefunkční periferie při bootu

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 7.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
kostky
Nováček
Nováček
Registrován: 28. dub 2013

Nefunkční periferie při bootu

Příspěvek od kostky »

Já Vás zdravím. Mám tu takovej větší problém, nedávno jsem s Vámi zde na fóru diskutoval herní sestavu a pořídil jsem jí.

Zde je odkaz s komponenty:
https://www.czc.cz/23l5srcvqiirl9kp6mms34u9r6/seznam

Jenže tu mám hned 2 problémy. Jedním z nich je že bud to neumím nebo to nejde (xDD), nainstalovat systém na SSD, vyberu v bootu SSD disk se 120Gb ale když jsem tam dal Win 8.1 Pro tak byl ve složce Tento Počítač vidět jen tenhle jeden a ten druhej s 1Tb tam vůbec nebyl, jak na to nebo proč?

No a ten druhej problém, ten zásadnější, v těch Win 8.1 mi to nechtělo připojit internet nevěděl jsem proč, tak že tam dám Win 7 Ultimate (kamarád poradil) no a když už sem to bootoval z USB tak všecko v caiku ale jak přišlo na první restart a po restartu tam vypisuju název PC, heslo atd. tak v tenhle moment zhasne klávesnice a myš a nemůžu s tim vůbec nic dělat a když jsem dal restart PC tak už nejde vůbec. Jinak klávesnice aj myš jsou plně funkční, klávesnice je MadCatz Strike 3 a myš Razer DeadAdder Chroma, obě jsou nove a na druhém PC normálně šlapou a na novém PC nefunguje ani jiná klávesnice ani myš.
Můžete mi prosím pěkně pomoct, mám novou mašinu už od pondělka a nefunguje, jsem z toho dost špatnej.

Předem děkuji za každou pomoc a radu.

S pozdravem
Kostky
Odpovědět

Zpět na „Windows 7“