Patriot Hellfire 240GB

Vše kolem disků bez pohyblivých částí - SSD, flash, nand, atp.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Patriot Hellfire 240GB

Příspěvek od normy101 »

Prosím máte někdo zkušenosti s tímto SSD? Děkuji a přeji všem krásný den :)


//morke - přesun do podsekce
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Patriot Hellfire 240GB

Příspěvek od python.p »

M.2 disk s řadičem Phison PS5007-E7, což je 8mi kanálový řadič s podporou mnoha funkcí jako SmartECC, SmartFlus, Statický a dynamický Wear-leveling. Osazený 15nm MLC Toshiba NAND. TBW s hodnotou 115TB.

Ve těch nazajimavých hodnotách je nezajimavý a běžný. Sekveční čtení / zápis.

Ale náhodný 4K zápis exceluje a podává vyrovnaný výkon. A zvládá i relativně zátěž.

Trochu víc se žere, dělá u něj dost to jaký FW je tam nahraný a míří někam doprostřed segmentu M.2.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Patriot Hellfire 240GB

Příspěvek od normy101 »

python.p píše:M.2 disk s řadičem Phison PS5007-E7, což je 8mi kanálový řadič s podporou mnoha funkcí jako SmartECC, SmartFlus, Statický a dynamický Wear-leveling. Osazený 15nm MLC Toshiba NAND. TBW s hodnotou 115TB.

Ve těch nazajimavých hodnotách je nezajimavý a běžný. Sekveční čtení / zápis.

Ale náhodný 4K zápis exceluje a podává vyrovnaný výkon. A zvládá i relativně zátěž.

Trochu víc se žere, dělá u něj dost to jaký FW je tam nahraný a míří někam doprostřed segmentu M.2.
Tudíž jestli Tě dobře chápu není zcela špatný :) Protože jsem měl objednaný EVO 960 a už mě nebaví jak posunují ty termíny :(
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Patriot Hellfire 240GB

Příspěvek od python.p »

Troufnu si tvrdit že je i lepší.

Samsung má výborně zmáklej marketing, ale to je vše.... Dobře umí ještě NAND, ale ty EVO disky jsou prostě odpad a co stojí za zmínku jsou je až PRO řada :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
normy101
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2016
Bydliště: Olomouc

Re: Patriot Hellfire 240GB

Příspěvek od normy101 »

python.p píše:Troufnu si tvrdit že je i lepší.

Samsung má výborně zmáklej marketing, ale to je vše.... Dobře umí ještě NAND, ale ty EVO disky jsou prostě odpad a co stojí za zmínku jsou je až PRO řada :)
Já na to EVO čekám už 4 měsíce :) a teď mi přišel email, že dnes nebudou, ale až na konci dalšího měsíce :) Takže hledám podobnou alternativu v podobné cenové relaci a našel jsem pouze tento, líbí se mi na tomhle, že má MLC a ne TLC tudíž v tomhle určitě je za mě +
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Patriot Hellfire 240GB

Příspěvek od python.p »

Nevím jak tady, ale řekl bych, že je naprosto nevhodné citovat poslední příspěvek.

Jo, prostě disk. Nepředpokládám, že tě živý animace, výpočty, DB, atd.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Odpovědět

Zpět na „SSD a flash disky“