Cvakání v PC

Libovolné problémy kolem PC, které nemají jasný původ.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
Killer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. srp 2004
Bydliště: Kladno, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Cvakání v PC

Příspěvek od Killer »

Zdravím, poslední dobou mi začalo něco cvakat v PC, jako by neustále četl HDD. Od zapnutí až do vypnutí. Nejprve jsem myslel, ze je to zdroj, ale včera jsem to prolézal a přislo mi, že zvuk jde spíš zepředu od HDD. Je možné, aby to dělal HDD? Je dva roky starý (viz sestava). Předpokládám, že jinak, než tím, že jej odpojím, to nezjistím, co?
1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Cvakání v PC

Příspěvek od PKBO »

Cvakání bude nejspíš HDD, pak je ještě malá šance že ti cvaká nějaký zaseknutý ventilátor, ale ten by se spíš po nějaké době upálil a necvakal vůbec..

Nezbyde ti než to HDD odpojit, však je to jen jeden kabel ne :)

Pokud by to bylo pískání respektive praskání tak to ještě může být zdroj či GPU...
Killer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. srp 2004
Bydliště: Kladno, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Cvakání v PC

Příspěvek od Killer »

Dík, GPU jsem nedávno měnil, ale je to opravdu spíš rychlé cvakání. Zkusím odpojit ten HDD a dám vědět :-) Větráky to nejsou určitě, ty jsem ručně zastavil. Kromě toho ve zdroji.
1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D
Odpovědět

Zpět na „Problémy s PC sestavami“