Nekonečené restartování po probuzení z režimu spánku

Libovolné problémy kolem PC, které nemají jasný původ.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
ThomasVT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. říj 2006
Bydliště: Jih

Nekonečené restartování po probuzení z režimu spánku

Příspěvek od ThomasVT »

Ahoj, dřív jsem to vůbec neřešil, protože PC vždycky zatím naběhlo, ale děje se tohle.

PC buď po probuzení z režimu spánku (nemám to přesně odpozorované, ale) řekněme 2x z 10ti se nezapne, ale začne samo donekonečna restartovat, jedině jak se z toho dostat je vypnout zdroj natvrdo. Potom po opětovným zapnutí zdroje a zapnutí PC se jakoby na vteřinu zapnou větráky a hned zas vypne, a pak už běží normálně, i takty zůstávají nezměněné, to je jedna varianta jak se mi to spouští to restartování, druhá je, když jsem ladil taktování, to to dělalo při změnách nastavení v biosu, že občas při určitym nastavení to donekonečna restartovalo po vyjetí z biosu.

Teď jsem cca týden po taktování procesoru, odzkoušeno PRIMEm 24hodin blend test, ale jelikož to dělá dlouhodobě nepřisuzuju to taktování.

Neví někdo co bych mohl zkusit?

Zatím jsem zkusil jen baterku z desky vyndat a vrátit.

EDIT: jen doplním že mám win 7 ultimate
Ryzen 5 1600@default,ASUS Expedition GTX 1050Ti 4GB@default, 2x8GB Kingston HyperX 3200MHz,ASUS RoG Strix B350-F, Samsung 850 SSD 250GB, Seasonic Focus plus GOLD 550W
Cinner84
Nováček
Nováček
Registrován: 28. pro 2016

Re: Nekonečené restartování po probuzení z režimu spánku

Příspěvek od Cinner84 »

Tohle mi dělalo, když jsem špatně nainstaloval win. Zkus přeinstalovat systém.
ThomasVT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. říj 2006
Bydliště: Jih

Re: Nekonečené restartování po probuzení z režimu spánku

Příspěvek od ThomasVT »

Reinstal win-furt stejný. Po probuzení z režimu spánku se to stává možná i častěji než jsem psal nahoře, možná snad 50/50
Ryzen 5 1600@default,ASUS Expedition GTX 1050Ti 4GB@default, 2x8GB Kingston HyperX 3200MHz,ASUS RoG Strix B350-F, Samsung 850 SSD 250GB, Seasonic Focus plus GOLD 550W
ThomasVT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. říj 2006
Bydliště: Jih

Re: Nekonečené restartování po probuzení z režimu spánku

Příspěvek od ThomasVT »

UP, vyzkoušeno i jiné nastavení taktování, znovu 24 hodin prime 95 bez chyby, memtest bez chyby 10 hodin, ale jak PC uspim a zapnu, zas restartuje donekonečna, funguje buď podržet přední tlačítko na vypnutí a držet než PC vypne, nebo natrvdo vypnout zdroj, pak se PC zapne a běží normálně
Ryzen 5 1600@default,ASUS Expedition GTX 1050Ti 4GB@default, 2x8GB Kingston HyperX 3200MHz,ASUS RoG Strix B350-F, Samsung 850 SSD 250GB, Seasonic Focus plus GOLD 550W
Odpovědět

Zpět na „Problémy s PC sestavami“