windows 8.1 náhodně zčerná obrazovka

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 8 a 8.1.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
danag
Nováček
Nováček
Registrován: 26. bře 2016

windows 8.1 náhodně zčerná obrazovka

Příspěvek od danag »

Ahoj, poslední dny se mi stává, že mi z ničeho nic "zamrzne" windows (problém se objevil zhruba před týdnem), na obou monitorech je stejná barva (šedá, dneska i černá) , pc furt běží, ale nic nejde dělat... V prohlížeči událostí jsem se zobrazují tyto dvě chyby(nevím, jeslti to s tím má něco společného):
Systém Windows nemůže načíst knihovnu DLL rozšiřitelných čítačů rdyboost. První čtyři bajty (DWORD) datové sekce obsahují kód chyby systému Windows.
Procedura Open pro službu BITS v knihovně DLL C:WindowsSystem32bitsperf.dll se nezdařila. Výkonnostní data pro tuto službu nebudou k dispozici. Vrácený kód stavu představují první čtyři bajty (DWORD) datové části.
Jak tento problém řešit?
Také bych měl podotknout, že v den prvního eroru jsem do PC připojil nový disk, a SSD (na kterým mám systém) jsem přepojil z adaptéru přímo na zdroj.


sestava:
MSI Z170A GAMING PRO ATX , Intel Core i7-6700K socket LGA 1151, 4.0GHz, + ARCTIC Freezer 13 , Corsair Vengeance LPX DDR4 16GB (2x8GB) 2400MHz CL14 , MSI NVIDIA GTX 970 GAMING 4G , Seagate Barracuda 7200.14 1 TB, 7200 otáček/min. , Vypalovačka DVD RW Samsung Black S223C/BEBE 22xDrive DL±8.5GB bulk SATA , Eurocase ML 9206 Monster II černá, Corsair CX Series CX750 V2 750W , SSD now V300 kingston 240Gb , HDD ze staršího ntb (přesně nevím) 500Gb
Odpovědět

Zpět na „Windows 8 a 8.1“