Wi-Fi Adapter , aky vybrat ?

Vše kolem bezdrátových sítí - WiFi, atd.

Moderátor: Don

Odpovědět
Derelict
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. říj 2014
Bydliště: Slovensko

Wi-Fi Adapter , aky vybrat ?

Příspěvek od Derelict »

Nazdar ludia :)

Doma mame internet od Orange - Fibernet , kto raz vyskusa optiku uz nic ine nechce :D
Problem ale je v signale mojej Wi-Fi siete - respektive Router mi zle prenasa signal cez dve izby :angry2: Mam ledva 2 palicky signalu mojej domacej Wi-Fi siete :angry2: Modem a Router je u brata v izbe - ja mam pc v obyvacke a medzi nami su dve steny zo zelezobetonu - vzdusnou ciarou to je cca 10m vzdialenost od routru k mojmu pc. Kupovat LAN kabel sa mi fakt nechce , viem je to najjednoduchsie riesenie , ale jednak by som ho musel stale odpajat a upratovat lebo by branil v chodzi po chodbe a nedajboze by on niekto zakopol a rozbil lebenu. U nas doma pod nohy nepozeraju a rozkopu vsecko co stoji v ceste , najme nas pes , ked chyti prepinak do hlavy a zacne robit aport na uzlik ktory mu hadze moj brat :oops: Mam doma 5m USB 2.0 kabel a rozmyslal som ze by mi teoreticky stacil len nejaky Wi-Fi Adapter na prijem signalu , ktory by sa dal niekde pekne umiestnit bez toho aby niekomu doma zavadzal a nic by sa mu nestalo :mrgreen:

Mam 3 kandidatov :
Podmienka je podpora Windows 8 a 8.1 :!: , pretoze nemam starsi system v kompe :oops:

Kandidat cislo 1 a 2 su od spolocnosti TP-Link :

1.-TP-LINK TL-WN821NC
2.-TP-LINK TL-WN822N

Kandidat cislo 3 je od spolocnosti Asus :

3.-ASUS USB-N14 tento je zatial horuci kandidat

Potrebujem poradit ktory si mam vybrat , pripadne poradte iny a prosim vas uvedte aj z akeho dovodu. Vopred velke Dakujem :!: za vsetky prinosne odpovede.
Powered by Intel CPU & nVIDIA GPU
jagoda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. pro 2012
Bydliště: Bratislava

Re: Wi-Fi Adapter , aky vybrat ?

Příspěvek od jagoda »

Ten ASUS je fajn.
i7 2600k / 16GB DDR3 / GTX760
Odpovědět

Zpět na „Bezdrátové sítě“