Jeden z počítačů nevidí SSID.

Vše kolem bezdrátových sítí - WiFi, atd.

Moderátor: Don

Odpovědět
Xander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2003

Jeden z počítačů nevidí SSID.

Příspěvek od Xander »

Ahoj,

mám doma aDSL. Dneska mi mi asi chcípl modem Zyxel 600. Zašel jsem do O2, koupil nový jejich modem Zyxel 660. Má dobrý dosah po baráku a přehledné nastavení - prozatím mi přišlo.

V horním patře je teďka ten modem. Mám vytvořenou síť s určitým SSID a heslem wpa-psk. V dolním patře má otec počítač bez wifi karty a ještě u počítače máme síťovou tiskárnu. Takže je to řešené tak, že je tam APčko nastavené na Client. Má v sobě 2 ethernetové přípojky - tiskárnu a otcův pc. Zde vše funguje.

Jak můj iPhone, tak můj notebook, tak přítelkyně Android, tak APčko jsou v pohodě připojeny na nový wifi modem, ale jeden počítač - sestry dell notebook, kde je win 7 (otcův pc a otcův ntb má taky win7) a dellácká wifi karta v ntb, tak vidí všecky sítě kolem, ale NE NAŠE SSID.

Wifi modem je nastaven na auto - aby dával ip adresy dle svého a to APčko taky, nezdá se mi, že by to nějak kolidovalo a všecko mi funguje.

Že to je pouze v tom pitomém DELLu? :)
Gigabyte Aorus Z390 PRO WiFi, i9 i9900k, Silentium Fera3, Crucial 16Gb 3200Mhz kit, NVMe EVO970 500Gb, Radeon X470 8Gb(Vega soon), Corsair RM650x, BenQ EX2780Q 27" qHD, shitty case(R6 Define soon), shitty kbd, awesome g400s.. MacOS Catalina /hackintosh
Xander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2003

Re: Jeden z počítačů nevidí SSID.

Příspěvek od Xander »

Problém vyřešen, asi na po desáté jsem našel ty správně ovlačače na wifi kartu, které fungují a v dostupných sítích je i ta naše.

/solved
Gigabyte Aorus Z390 PRO WiFi, i9 i9900k, Silentium Fera3, Crucial 16Gb 3200Mhz kit, NVMe EVO970 500Gb, Radeon X470 8Gb(Vega soon), Corsair RM650x, BenQ EX2780Q 27" qHD, shitty case(R6 Define soon), shitty kbd, awesome g400s.. MacOS Catalina /hackintosh
Odpovědět

Zpět na „Bezdrátové sítě“