Domácí WiFi a Android

Vše kolem bezdrátových sítí - WiFi, atd.

Moderátor: Don

Odpovědět
bLaCk0uT
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. lis 2010
Bydliště: Praha

Domácí WiFi a Android

Příspěvek od bLaCk0uT »

Zdravím,

z UPC mi vyměnili modem za rychlejší, abych využíval plně ten jejich 200 Mbit a od té doby mi blbne připojení na mém LG G3 na Lolipopu - píše to "vyhýbání se špatným sítím". Mám úplně basic nastavení sítě, WPA2 zabezpečení, tak jako jsem to měl předtím, kdy mi to šlo bez problémů. Zkoušel jsem googlit, ale nenarazil jsem na řešení pro mě. Kamarád mi poradil, že mám změnit kanál, na kterém se signál vysílá a to zafungovalo. Problém je, že to netrvá ani den, "nějak si to zvykne" a začne to zase odmítat moji síť, takže hledám nějaké permanentní řešení. Ještě na JellyBeanu bylo v nastavení wifi k odškrtnutí něco, co tomuhle mělo pomoct, ale nemám to tam.

Edit: zapomněl jsem uvést že na 2 ntb, iPadu a 2 telefonech s WinPhone8 vše funkční, bez problému.
Intel Core i5 2500k @ 4,5 GHz 1,27 V + TT Frio, Asus P8P67 B3, GIGABYTE GTX 1060 3G, 2x4 GB DDR3 CL9 Kingston HyperX XMP 1660MHz, OCZ Vertex 4 128GB, WD Black 1,5 TB, Fractal Design Define R2, Seasonic X-660 GOLD, Dell UltraSharp 23" U2311H IPS, Logitech G502 Proteus Core, Logitech G15
Odpovědět

Zpět na „Bezdrátové sítě“