Výběr nového tabletu do cca 1700kč

Sekce věnovaná tabletům.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
kubajzzz
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 11. říj 2012

Výběr nového tabletu do cca 1700kč

Příspěvek od kubajzzz »

Zdravím všechny,potřeboval bych poradit s výběrem nového tabletu v cenové hladině do cca 1700,- kč,tablet budu potřebovat hlavně na koukání na filmy,plynulé prohlížení internetu bez záseků a čtení pdf knih,normálně jsem i uvažoval o čtečce knih,ale tablet je pro mě výhodnější v tom,že nabízí víc funkcí,než jen čtení knih.Proč se na vás obracím je z toho důvodu,že už jsem jednou měl tablet značky LTM,myslím model D7 stál cca 1000kč a bohužel i ta kvalita odpovídala ceně :/,tablet byl dost zasekaný a o plynulém prohlížení internetu se mi mohlo jen zdát,takže právě proto se obracím na vás,jelikož se bojím,že vyberu zase nějakej nic moc model. Díky za případné rady :)

BTW: ted jsem našel tento tablet,je tam i windows a pro mě by bylo určtiě lepší prostředí windowsu,jen se bojím že to ten tablet neutáhne plynule ...
https://www.alza.cz/lark-ultimate-7i-re ... d=18852388
wolver
Nováček
Nováček
Registrován: 27. led 2016

Re: Výběr nového tabletu do cca 1700kč

Příspěvek od wolver »

Za tuhle cenu toho moc kvalitního neseženeš. Radím připlatit a ve finále se ti koupě vyplatí. Jinak možná tenhle: https://www.hptonery.eu/cz-detail-90187 ... ovy-7.html
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: Výběr nového tabletu do cca 1700kč

Příspěvek od Walker1134 »

Za takove penize jedine windows ty se nesekaji, narozdil od levnych androidu jinak by to chtelo alespon 3000 na neco lepsiho...
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Odpovědět

Zpět na „Tablety“