Nexus 4 upgrade

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Magicie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2004

Nexus 4 upgrade

Příspěvek od Magicie »

Ceka tady nekdo taky na nastupce Nexus 4/5?

Uz jsem nekolikrat zvazoval upgrade, ale pri pomysleni na Samsung 6 mne po kratkych negativnich zkusenostech se Samsung Galaxy S5 zamrazi.

Vyhovuje mi cisty Android a nevyhovuje mi vydrz baterie.
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Nexus 4 upgrade

Příspěvek od Bez_n1ck »

Čekám na nástupce GNexe ... doufám, že už snad letos teda bude něco kloudnýho. 4/5 mi ještě nepřišlo tak zajímavý na upgrade, šestka je mimo. Tak se v duchu modlím, aby letost ten 5" byl.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Magicie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2004

Re: Nexus 4 upgrade

Příspěvek od Magicie »

6" je mimo - moc velka. Divi se, ze se neprodava.

Mne bohate staci Nexus 4, ale uz je to preci jen zastaralejsi a upgrade na starsi 5ku se mi zdal zbytecny.

Ted se pokukuji po necem novem s cistym Androidem a doufam, ze vydrz baterie bude skutecne nekde jinde.
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nexus 4 upgrade

Příspěvek od xIndian »

Já bych řekl, že 5 je docela slušný krok kupředu oproti čtyřce. Šestka je opravdu mimo a také doufám, že představí i něco do 5". Já jsem si teď jako druhý mobil koupil Microsoft Lumia 640 DUal SIM a musím říci, že je to suprový telefon. Hlavně za ty prachy. A baterka má neuvěřitelnou výdrž.
Magicie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2004

Re: Nexus 4 upgrade

Příspěvek od Magicie »

5tka uz se neprodava a nechce se mi jit do vybehoveho telefonu

WP je asi pro fajnsmejkry uctivajici modrou smrt. Delam si srandu. Ja bych ale s tim nedostatkem aplikaci vazne neprezil. Pravda vydrz baterie je neco, co mne trapi. Nokia loni davala vyvojarum zdarma jejich zarizeni vyssi tridy jen za to, ze naportuji aplikaci do WP. Dostal jsem se k Nokia Lumia 1020 a obratem ji prodal.
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nexus 4 upgrade

Příspěvek od xIndian »

Já bych se Androidu taky nevzdal. S aplikacemi na WP to však není už tak tragické. Základní pro mě důležité aplikace tam jsou.

U Androidu se však nedá dělat nic jiného, než počkat. Příp. nějaká Čína myslím nabízí mobil s čistým Androidem...
george17569
Nováček
Nováček
Registrován: 27. říj 2015

Re: Nexus 4 upgrade

Příspěvek od george17569 »

koupil jsem si oneplus x a jsem naprosto spokojen
Magicie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2004

Re: Nexus 4 upgrade

Příspěvek od Magicie »

Nexus 5X a jsem taky naprosto spokojen :).
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“