Samsung Galaxy S5 vs. S5 Neo

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
SlaveZer0
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 13. srp 2007
Bydliště: Jičín Dvořákova 312
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy S5 vs. S5 Neo

Příspěvek od SlaveZer0 »

Zdravím, před pár dny mi kompletně odešla Xperia Z1...aktuálně hledám náhradu v cenové relaci kolem 10 000 Kč. Telefon mám často venku, vystavuji jej poměrně náročným podmínkám, sháním tedy minimálně prachu a voděodolný chytrý telefon, s bytelnou konstrukcí a dobrým výkonem.
Především vyžaduji kvalitní fotoaparát a obrazovku, velkým plusem je i dobrá výdrž baterie.
Vzhledem k tomu, že telefon bych rád nosil v odolném pouzdře, je pro mě důležitá i dostupnost odolných krytů - předpokládám že robustní konstrukce telefonu je základ, ale nejspíš nebude dostatečně odolná.

Pokukoval jsem po Xperii Z2, Z3 Compact, nicméně Z1 mě ani přes 20,7 megapixelů o kvalitě fotek příliš nepřesvědčila, stejně tak displej mi nepřišel nikterak dokonalý. Líbila se mi pevná konstrukce, ale vzhledem k tomu že telefon po dvou letech odešel a to bez toho že by utrpěl nějaký pád, nebo zažil úplné ponoření do vody, mě od značky Sony mírně odrazuje.

Nyní tedy rozhoduji nejspíš mezi Samsung Galaxy S5 a S5 Neo. O funkci snímače otisků prstů, nebo snímače tepové frekvence mi nejde. Nicméně by mě zajímalo který telefon se zdá být lépe zpracovaný, má kvalitnější fotografie, případně delší vydrží baterie.

Každopádně v nabídce všech výrobců se pořádně nevyznám, pokud by mi někdo poradil uplně jiný přístroj, který by odpovídal lépe mým požadavkům, tak budu jedině rád.

Předem díky.
MB: Asus Rampage II Extreme, CPU: Core i7 920@4,2Ghz D0 (Thermalright 120 Extreme Black Edition), OCZ 1866Mhz 8-8-8-24, BFG Geforce GTX 285 1GB OC (Accelero Extreme GTX280), Asus Xonar DX PCIe, CM HAF 922, Corsair 850W, SSD A-data 32GB, WD Caviar Black 1TB, 3DMark Vantage 16973 Marks.
malekith
Nováček
Nováček
Registrován: 03. čer 2015
Bydliště: Kolín

Re: Samsung Galaxy S5 vs. S5 Neo

Příspěvek od malekith »

S5ku jsem měl, fotky nádherný výdrž baterie tak den v závislosti na tom co děláš ale vodotěsnost špatná nedá se na no spolehnout u konstrukce S5ky, teď mám z3 compact vodotěsnost v pořádku a špičková výdrž baterie, dva dny a to používám tel dost, ale bohužel jsem už 2X reklamoval jednou vadný dotyk a podruhé odešel foťák, ale možná jsem měl jen smůlu a fotí slušně ale ne tak dobře jako s5
malekith
Nováček
Nováček
Registrován: 03. čer 2015
Bydliště: Kolín

Re: Samsung Galaxy S5 vs. S5 Neo

Příspěvek od malekith »

A ještě bych dodal že z3 má lepší optimalizaci systému za celou dobu jsem se nesetkal se zaseknutim nebo zpomalením ale u S5ky bylo občas znát zpomalení systému
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“