Neustálé zamrzání displeje - Lumia 720

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Vorenus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. kvě 2012

Neustálé zamrzání displeje - Lumia 720

Příspěvek od Vorenus »

Zdravím,
cca rok jsem Lumii 720 spokojeně používal, ale cca 4 měsíce zpět začal zamrzat displej - z ničeho nic prostě přestal reagovat na dotek bez návaznosti na konkrétní činnost - třebas i když mi někdo volal - hovor nešel zvednout ap. Řešením bylo zamknutí telefonu a opětovné odemčení. Někdy se zamrznutí projeví 2x denně, jindy 5x do minuty - už to začalo být neuvěřitelně otravné a tak jsem poslal telefon na reklamaci, po měsíci mi ho poslali s tím, že se závada neprojevila... Telefon je naprosto bez škrábance, měl ochranné pouzdro a fólii, displej jsem pro jistotu pořádně přeleštil, ale bez výsledku. Nesetkal jste se s tím někdo, či nemáte tip na řešení popř. příčinu? Co jsem našel na netu, tak je to u tohoto modelu celkem běžné, ale řešení, či příčinu nikdo nepsal, tak nevím jestli má cenu to posílat znovu na reklamaci. Ale jen než jsem telefon z továrního nastavení na pětkrát aktualizoval na poslední 8.1 se mi to několikrát kompletně zamrzlo, že nepomohlo ani uspání a byl třeba soft restart.

http://answers.microsoft.com/en-us/mobi ... 956?page=1 ... podobných témat je na netu víc.

Díky moc za tipy co s tím dělat, protože je to neuvěřitelně frustrující. Jinak mi ale telefon vyhovuje jak výbavou, tak velikostí, tak bych to rád vyřešil a utrácet za nový se mi taky 2x nechce.
CPU: i7-6700K, RAM: 16GB Corsair Vengeance LPX Black 3200, GPU: GTX 1070 Gainward Phoenix GS, MB: Asus Z170 Pro Gaming, SSD: MX100 256GB+M4 128GB, HDD: 3TB Toshiba E300, zdroj: Seasonic X-660W Gold, Case : Define R4 Black, Monitor: Dell U2515H, Zvuk: USB DAC CARAT-Topaz Signature + Audio-Technica A900x
Bacon
Nováček
Nováček
Registrován: 13. kvě 2010
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Neustálé zamrzání displeje - Lumia 720

Příspěvek od Bacon »

Ahoj,

měl jsem taky závadu, která se projevovala pouze někdy, hodně nahodile, tak jsem ji natočil na video jiným telefonem, přesunul na ten vadný telefon a připnul na úvodní obrazovku, aby si toho v servise všimli...

Asi ti nezbyde nic jinýho, než znovu poslat do servisu... Jen tuším, že teď už to půjde do Maďarska, kde se nově opravují všechny Lumie z celé EU.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“