Problém s nabíjením

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Fajfka123
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. bře 2013

Problém s nabíjením

Příspěvek od Fajfka123 »

Zdravím, asi 2 týdny mám problém s nabíjením a to ten, že mě telefon nabíjení z nabíječky detekuje jako nabíjení z USB. Správné nabíjení to detekuje pouze u nabíječky, která má pouze 1A výstupní proud, takže i tak je nabíjení pomalé. Zkoušel jsem již na origo nabíječku, kterou jsem dostal k telefonu dát nabíjet asi 3 různé telefony a problém jako u mě se neprojevil, takže to nabíječkou, nebo kabelem nebude. Mohl by mi někdo poradit, čím by to mělo být ? Vypadá to, že baterka nepříjme větší napětí, jak 1A. Přitom dříve vše šlapalo v pořádku a nabíjení bylo opravdu rychlé. Teď je to jak noční můra. Jediné, co mě napadá, že by byla špatná baterka, ale zase telefon nemám více jak rok, tak nevím.
Pokud máte někdo zkušenosti, nebo by jste mohli vědět čím by to mohlo být, tak poraďte. Děkuji.

Btw. telefon mám Xiaomi Mi4
MB: Asus Z370 Prime-A, CPU: Intel i5-8600K, HDD: Seagate 3TB SSD: Kingston SSD A2000 250GB GPU: MSI GeForce RTX 3070 GAMING Z TRIO RAM: Crucial 8GB/Kingston 16GB Zdroj: Corsair RM650x Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl + window
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“