Vyběr mobilního telefonu do 2000

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

peta809
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. srp 2009
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký telefon? Vodafone 858 Smart vs. T-mobile Move

Příspěvek od peta809 »

RECENZE

Tak jsem si vybral T-Mobile Move a jsem z tohoto telefonu jsem jedním slovem nadšený. Na tomto telefonu se mi velice líbí jeho výbava, výkon a jeho cena. Tyto tři vlastnosti dělají z tohoto telefonu ideální přístroj jak pro začáteční s Androidem, tak i pro pokročilé. Tento telefon vám nabídne vše nač by jste si vzpomněli, třeba navigaci GPS, bezdrátové připojení k internetu přes WiFi, sítě třetí generace (3G) a mnoho dalšího. Co se týče displeje, tak je kapacitní, ale jeho rozlišení je menší 240x320, ale na takto malém displeji to moc nevadí. Fotoaparát se také příliš nepovedl, zato snímaní videa je celkem dobré, to probíhá v rozlišení 800x480.

Sečteno, podtrženo.
Tento telefon je vhodný opravdu pro každého a za takto nízkou cenu rozhodně svým výkonem nezklame, naopak, je velmi dobrý. Tomuto mobilu dávám krásných 90% ze 100%.

Pro:
-------------------------------------
kapacitní technologie displeje
velká operační paměť (512MB)
rychlé reakce
dobrý grafický výkon (v testu Neocore zvládl 44 sn/s)
navigace
reproduktor
3,5mm Jack
malá nabíječka
sluchátka
WiFi a 3G
Bluetooth ve verzi 3.0
video v kvalitě 800x480
Android 2.2 Froyo
senzor pro automatickou regulaci jasu
dobrý celkový výkon
nízká cena
poměr cena/výkon

Proti:
----------------------------
malé rozlišení displeje
horší čitelnost na slunci
špatný fotoaparát
"Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo."
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/peta809
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“