Problém při instalování windows

Pevné disky a SSD, optické a výměnné mechaniky, řadiče IDE, SCSI, SATA a jejich nastavení.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
Pitbulls
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2009
Bydliště: Kladruby > Plzeň !! ( zachvíli )
Kontaktovat uživatele:

Problém při instalování windows

Příspěvek od Pitbulls »

Zdravím lidi,koupil jsem si základní desku od ASUS ,Když jsem začal instalovaw windows a začli se zkopírovali soubory na disk a potom restart tak to šlo zase odznova kopírování restart,tak jsem myslel že je rozbytá deska tak jsem si koupil jinnou od GIGABYTE a stejný problém pak když jsem to přepl zase na bottování z Disku tak se to zastavilo nevím čím to je ale asi to bude nejspíš diskem mám Hatachi 160Gb IDE zapojení a DvD romku IDE zapojení,protože disk má pár vadních sektorů skusím si koupit disk kterej má zapojení do SATA 100% funkční jesli někdo má nějaké rady tak at dá vědet.dik
"Snaž se a dokážeš to!" Ing.Pitbulls
Moje pc zde
MB:Asus Maximu​s III Extreme ​- Intel P55,CPU:Intel Core i5​-670,RAM:Corsair DIMM 8192MB DDR III 1600MHz XMS3 DHX ,GPU:PowerColor HD5970 2GB GDDD5, PCI-E,Zdroj:Enermax MODU87+ 600W,Disk:WD Caviar Black - 2TB.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Problém při instalování windows

Příspěvek od zombux »

šmarjá, no a proč nám to sem vlastně píšeš? že má disk vadné sektory je naprosto jasná příčina těchle problémů, reklamuj ho nebo vyhoď a kup jinej.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Problém při instalování windows

Příspěvek od Flegy »

jeste muzes jako kratkodobou alternativu jak ho zprovoznit pouzit hdd regenerator, ale pri vetsim poskozeni plotny se stejne vadny sektory budou sirit dal
Pitbulls
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2009
Bydliště: Kladruby > Plzeň !! ( zachvíli )
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém při instalování windows

Příspěvek od Pitbulls »

No problém byl vyřešen koupil jsem si disk do sata a bylo to OK.
"Snaž se a dokážeš to!" Ing.Pitbulls
Moje pc zde
MB:Asus Maximu​s III Extreme ​- Intel P55,CPU:Intel Core i5​-670,RAM:Corsair DIMM 8192MB DDR III 1600MHz XMS3 DHX ,GPU:PowerColor HD5970 2GB GDDD5, PCI-E,Zdroj:Enermax MODU87+ 600W,Disk:WD Caviar Black - 2TB.
Odpovědět

Zpět na „Disky, mechaniky a řadiče“