NTFS.SYS - BSOD

Pevné disky a SSD, optické a výměnné mechaniky, řadiče IDE, SCSI, SATA a jejich nastavení.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
Jonka
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. říj 2009

NTFS.SYS - BSOD

Příspěvek od Jonka »

Zdravím,

dostal se mi do ruky notes, který při bootování Win7 hodí BSOD s chybou NTFS.SYS

Zvláštní na to je, že po vyjmutí HDD z notesu a připojení k PC se HDD krátce inicializuje, naskočí názvy oddílů, ESET nabídne kontrolu externího zařízení a ...... opět BSOD s chybou NTFS.SYS

Zkoušel jsem HDD připojit přes dvě různé USB redukce ke dvěma různý PC dokonce s různými OS (XP a Win7) a pokaždé to stejné: po roztočení a inicializaci cca 3s a BSOD - NTFS.SYS

Zkoušel jsem to dát zpět do notesu a na bootovat z FLASHky s nějakým linuxem Windows Rescue - šáhne to na HDD a zatuhne.

Ještě jsem se s něčím takovým nesetkal, buď se HDD ne-nainicializoval vůbec anebo jo a pak z něj šlo aspoň něco vytáhnout..... Ale aby to hodilo BSOD a ještě na různých mašinách ????

Setkal se s tím někdo ?
Dají se z toho nějak zachránit data ?

Dopředu díky za odpověď,
J.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: NTFS.SYS - BSOD

Příspěvek od Alfajk »

zkus bootovatelny cd acronisu a ten disk prekopirovat pres to, jestli ale zatuhne(dost pravdepodobne), tak je to asi na popelnici nebo specializovanou firmu
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Jonka
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. říj 2009

Re: NTFS.SYS - BSOD

Příspěvek od Jonka »

Super,
tento postup mi pomohl zachránit data.

Díky moc,
J.
Odpovědět

Zpět na „Disky, mechaniky a řadiče“