Norton speed disk vs. defragmentace

Pevné disky a SSD, optické a výměnné mechaniky, řadiče IDE, SCSI, SATA a jejich nastavení.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

kuceraj píše:
Shit píše:kdo používá OO Defrag, tak doporučuju udělat tu a tam "chkdsk". :wink:
Nedalo mi to a zkusil jsem chkds a opravdu to nějaké chybky našlo, ale nevím, jestli šlo skutečně o chyby způsobené OOdef.
Může, ale taky nemusí (HW chybka) , nicméně OO Defr. to někdy (neříkám, že pokaždý) trošku domrví... :(
NoTHX píše: PerfectDisk ...... zato důkladnej
Spíš bych to nazval o něco spolehlivější... :wink:
kuceraj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2003
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kuceraj »

Shit píše:
kuceraj píše: Nedalo mi to a zkusil jsem chkds a opravdu to nějaké chybky našlo, ale nevím, jestli šlo skutečně o chyby způsobené OOdef.
Může, ale taky nemusí (HW chybka) , nicméně OO Defr. to někdy (neříkám, že pokaždý) trošku domrví... :(
Tak jsem dal chkdsk /F, vyžádalo si to kvůli sys svazku kontrolu až po restartu ... Po restartu to projelo a údajně i opravilo, ale když jsem to dal zkontrolovat znovu, tak se na disku nachází pořád stejné chyby ... Nevíte někdo co je tohle konkrétně za chybku ?
obr:
Obrázek

Vim, že už je to trochu OT :oops:
MB: DFI LANParty UT nF4 Ultra-D CPU: AMD Athlon64 X2 3800+@5000+ 2.0 -> 2.6GHz (bez IHS) - Noctua NH-U12F RAM: GSkill 2x1GB 500@520 MHz 3-5-5-8 GPU: Gigabyte 8800GTS 320MB HDD: Hitachi HDS728080PLA380, Hitachi HDS722516VLAT80, Seagate ST3320620AS PSU: Fortron BlueStorm 500W TV: Leadtek DTV2000 H MOUSE: Razer DiamondBack KEYB: Microsoft ComfortCurve 2000 SOUND: Logitech Z-2300 THX CASE: AOpen H700B
Odpovědět

Zpět na „Disky, mechaniky a řadiče“