Gigabyte P35-DS4 / P35T-DS4 / EP35-DS4 (775, P35 + ICH9R)

Základní desky firmy ASRock a firmy Gigabyte.

Moderátor: Eddward

Odpovědět
NACH
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. říj 2006
Bydliště: Svitávka

Gigabyte P35-DS4 / P35T-DS4 / EP35-DS4 (775, P35 + ICH9R)

Příspěvek od NACH »

Během 14dní sy budu kpovat novy PC a uvazuji o teto desce muze te me nekdo o ni rict vice?(jestli je dobra atd...) Dekuji za odpovedi.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Info:
Socket LGA775
Chipset Intel P35
Podpora FSB 1333/1066/800/533
2x PCIe 16x+4x (Crossfire)


//Maddogg: Přidány obrázky+ mini info :roll:
MSI B350 TOMAHAW, RYZEN 5 1600, Noctua NH-U12S 2xNF-F12 PWM, Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz, Crucial MX100 256GB, WD Black 1TB WD Blue 1TB, LG GSA-H30N SATA, MSI GTX970 4GB GAMING 4G, Creative X-Fi Xtreme Gamer, Enermax Revolution87+ 650W, NZXT S340, Samsung SyncMa​ster S23A350H, Logitech G300, Bloody B254, Logitech X-230, Logitech G230, Windows 10 64bit, Razer Onza Tournament, ASUS Memo Pad Smart 10,1" + Folio key
OBR
Černá karta
Černá karta
Registrován: 20. srp 2003
Bydliště: PHA, CB, TP, Aus, Ger
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OBR »

test teto desky bude ve stredu ... na www.pctuning.cz
NACH
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. říj 2006
Bydliště: Svitávka

Příspěvek od NACH »

Tak ted jsi me velice potesil, ale stejne radsi pockam na revizi s s 65nm nepotrbuju doma mit kamna.... :D
MSI B350 TOMAHAW, RYZEN 5 1600, Noctua NH-U12S 2xNF-F12 PWM, Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz, Crucial MX100 256GB, WD Black 1TB WD Blue 1TB, LG GSA-H30N SATA, MSI GTX970 4GB GAMING 4G, Creative X-Fi Xtreme Gamer, Enermax Revolution87+ 650W, NZXT S340, Samsung SyncMa​ster S23A350H, Logitech G300, Bloody B254, Logitech X-230, Logitech G230, Windows 10 64bit, Razer Onza Tournament, ASUS Memo Pad Smart 10,1" + Folio key
NACH
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. říj 2006
Bydliště: Svitávka

Příspěvek od NACH »

OBR chtel jsem se zeptat s jakym zdrojem sestavy testujes? Bude me tento fungovat?
http://www.computershop.cz/eshop/defaul ... 2-eps-27db
premyslim ze koupim tu DS4[/url]
MSI B350 TOMAHAW, RYZEN 5 1600, Noctua NH-U12S 2xNF-F12 PWM, Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz, Crucial MX100 256GB, WD Black 1TB WD Blue 1TB, LG GSA-H30N SATA, MSI GTX970 4GB GAMING 4G, Creative X-Fi Xtreme Gamer, Enermax Revolution87+ 650W, NZXT S340, Samsung SyncMa​ster S23A350H, Logitech G300, Bloody B254, Logitech X-230, Logitech G230, Windows 10 64bit, Razer Onza Tournament, ASUS Memo Pad Smart 10,1" + Folio key
OBR
Černá karta
Černá karta
Registrován: 20. srp 2003
Bydliště: PHA, CB, TP, Aus, Ger
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OBR »

fakt nevim chieftec bych nebral zadny ... kup si enermax 480W, nebo 500W a budes mit na dlouho vystarano
NACH
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. říj 2006
Bydliště: Svitávka

Příspěvek od NACH »

U enermaxu tezce platis znacku a odpojovyci kabely neni zrovna vyhra. Treba ted mam 350w Fortron a nemam s nim vubec zadnej problem ten chieftec podporuje V2,2 ktera je myslim potreba k napajeny teto desky ma aktivni PFC s podporou efektivnosti 80%+ tak vcem je problem? A chieftec taky neni zadnej levnasek. A co se tyce kvality provedeni si myslim ze o moc hur jak enermax na tom neni.
MSI B350 TOMAHAW, RYZEN 5 1600, Noctua NH-U12S 2xNF-F12 PWM, Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz, Crucial MX100 256GB, WD Black 1TB WD Blue 1TB, LG GSA-H30N SATA, MSI GTX970 4GB GAMING 4G, Creative X-Fi Xtreme Gamer, Enermax Revolution87+ 650W, NZXT S340, Samsung SyncMa​ster S23A350H, Logitech G300, Bloody B254, Logitech X-230, Logitech G230, Windows 10 64bit, Razer Onza Tournament, ASUS Memo Pad Smart 10,1" + Folio key
guppi
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. kvě 2007
Kontaktovat uživatele:

Teplota u bearlaku GIGABYTE vs ASUS

Příspěvek od guppi »

Ahoj, dneska to prislo z GIGABYTE.

http://www.guppi.chytrak.cz/Download/P3 ... teplot.pdf

Davam do placu. DS4 ka je tam taky.

So enjoy :)
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

Mel bych trosku hloupejsi dotaz.
Chcu si koupit tuto desku, ale protoze nemam penize a cekam na 65nm procesory, tak do ni potrebuju dat co nejlevnejsi procesor.
Stranka podporovanych CPU:
http://www.gigabyte.com.tw/Support/Moth ... GA-P35-DS4

Myslite, ze do teto desky pujde Celeron 420? Na seznamu uplne chybi. 430 a 440 podporovane jsou a 420 je jen o 200MHz slabsi. Ale radeji se ptam.
Priplacet 200Kč na 430 je pro mne momentalne bohuzel hodne. Mam finance vysponovane na maximu...

//Ta informace je pro mne hodne dulezita a specha to, tak kdo vi, prosim reknete
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
Highlander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Highlander »

No newim jak ty ale já čekám na 45nm procesory.....Jinak jestli ten procesor tam pojede ? no myslím si,že ano ,ale pokud to chces wedet přesne tak je nejlepsi napsat email na gigabyte a zeptat se tam.....Oni ti to potvrdi na 100% spravne.
Ja wosobne říkám,že tam pojede.....
Naposledy upravil(a) Highlander dne ned 3. čer 2007, 21:22, celkem upraveno 1 x.
h4__
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 04. led 2006
Bydliště: Praha - Štěrboholy, Hloubětín

Příspěvek od h4__ »

Imho problém by tam bejt neměl, jedinej rozdíl je násobič, ale ruku do ohně za to nedám.... Btw, asi čekáš na 45nm procesory, ne? (65nm tu je už dost dlouho.)


// 2high: Pomalejší... :(
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

jj, sou to samozrejme 45nm, preklep sem se...
Jinak diky moc za rady
Vincent Vega v diskusi pod více než pozitivním testem Sapphire HD 5770 s oceněním poté, co byl autor lynčován za hanění dokonalé ATI, píše:Prosím autory PC Tuningu, aby zavedli novou hvězdu, třeba platinovou nebo diamantovou, a s tou odměňovali všechny ATi karty. Navíc také žádám, aby jste u karet této značky nepoužívali na závěr sloupeček s názvem "nevýhody", ale přeměnili ho na "nepodstatné drobnosti". Už mě totiž nebaví i potom, co danou kartu vychválíte do nebes, pročítat všechny ty komentáře od dětí, jak jste na jejich značku zlí. Děkuji
tx3rf
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. pro 2006
Bydliště: praha

Příspěvek od tx3rf »

jak je to u tyhle desky s delickama? je pravda ze nejde pod 2,5?

Ma odsud tu desku vubec nekdo?
Fogus
Nováček
Nováček
Registrován: 21. čer 2007

chladič

Příspěvek od Fogus »

Asi jsem mimo, ale myslel jsem, že se tu bude řešit GA-P35-DS4, ale tady o ní nepadlo ještě ani slovo... Mě by totiž docela zajímalo, jaký (kvalitní a výkoný) chladič se vejde do této desky? Zatim jsem se dočetl jen o ventilátorech, který se tam nevejdou - nebo jen po násilné úpravě. Do toho se mi,ale moc nechce = ničit si novej chladič není podle mě moc dobrej nápad...
Nevíte prosím někdo něco???
tx3rf
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. pro 2006
Bydliště: praha

Re: chladič

Příspěvek od tx3rf »

Fogus píše:Asi jsem mimo, ale myslel jsem, že se tu bude řešit GA-P35-DS4, ale tady o ní nepadlo ještě ani slovo... Mě by totiž docela zajímalo, jaký (kvalitní a výkoný) chladič se vejde do této desky? Zatim jsem se dočetl jen o ventilátorech, který se tam nevejdou - nebo jen po násilné úpravě. Do toho se mi,ale moc nechce = ničit si novej chladič není podle mě moc dobrej nápad...
Nevíte prosím někdo něco???
Je to od nejakyho borce z XSfora a taky je to DQ6ka. Ale ma s DS4 stejnej layout takze by to melo bejt stejny

Obrázek
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

Tak tu desku mam tedka v takoveto sestave:
C2D E4300
Corsair XMS2
Scythe SCMN-1100
Enermax 500W


dneska se snad dostanu na OC, tak se kdyztak ptejte, pokud nekdo uvazujete o koupi, protoze koukam, ze tu desku tady nikdo nema a jsou tady o ni 2 prispevky.
tx3rf
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. pro 2006
Bydliště: praha

Příspěvek od tx3rf »

Kamikadze píše:tak se kdyztak ptejte, pokud nekdo uvazujete o koupi
no jak je to s tema delickama pameti... da se nastavit 2.0?
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

tx3rf píše:no jak je to s tema delickama pameti... da se nastavit 2.0?
Ano, da.
Nastavitelne delicky jsou nasledujici: 4.00; 3.33; 3.20; 3.00; 2.50; 2.40; 2.00
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

Takze jsem vyzkousel OC.
S procesorem jsem na 290x9 pri 1.325V, coz bude asi jeho maximum, protoze 300 uz nezvlada a pametma to neni.
Taktovani je hodne intuitivni a jde krasne samo, staci nastavit par zakladnich hodnot.
tx3rf
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. pro 2006
Bydliště: praha

Příspěvek od tx3rf »

Kamikadze píše:
tx3rf píše:no jak je to s tema delickama pameti... da se nastavit 2.0?
Ano, da.
tak to je super. koncem prazdnin do ni jdu. Diky Kamikadze.

Este mam otazku. Jakej mas na ty desce chladic na CPU? jde mi o ty rozmery. Na XS foru sice nekdo psal ze na DQ6 nacpe thermalright ultra 120 akorat musi sundat ten crazy cool platek medi. Jenze kdyz sem koukal na ty rozmery mezi heathpipe tak se mi to nak moc nezda. :oops:
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

tx3rf píše: tak to je super. koncem prazdnin do ni jdu. Diky Kamikadze.

Este mam otazku. Jakej mas na ty desce chladic na CPU? jde mi o ty rozmery. Na XS foru sice nekdo psal ze na DQ6 nacpe thermalright ultra 120 akorat musi sundat ten crazy cool platek medi. Jenze kdyz sem koukal na ty rozmery mezi heathpipe tak se mi to nak moc nezda. :oops:
Je to dobra deska, ale nevim, jestli bude zvladat ten chipset s mensim chlazenim. Mam fsb jenom 290 a topi to stejne dost, dely ten komplex ma odhadem okolo 45°C
jinak mam na tom tohle:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=41232

Vesel se tam cely bez vetsich komplikaci.
Ze zacatku sem mel obavy, ze ho budu muset orientovat na zdroj, ale nakonec to tam ty kondiky u desky nevadily a mam ho nastelovany na 12cm ventilator pod zdrojem. Ale je tam hodne napasovany, to ano
Odpovědět

Zpět na „ASRock a Gigabyte“