14GB (použitelné 8GB)

Paměťové moduly DDR3 pro stolní PC i pro notebooky.
Enox
Nováček
Nováček
Registrován: 18. zář 2013

Re: 14GB (použitelné 8GB)

Příspěvek od Enox »

Aha takze jedine dalsi dva moduly stejne hyperx se stejnou frekvenci.
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 14GB (použitelné 8GB)

Příspěvek od Zivan »

Ani to nemusi byt 100%, deska muze mit problem se 4 moduly nebo ty Hyperx budou mit nejakou jinou revizi :)
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
Enox
Nováček
Nováček
Registrován: 18. zář 2013

Re: 14GB (použitelné 8GB)

Příspěvek od Enox »

Zivan píše:Ani to nemusi byt 100%, deska muze mit problem se 4 moduly nebo ty Hyperx budou mit nejakou jinou revizi :)
aha, tak to jsem nevěděl, a co by jste mi radil ? Vykašlat se na to úplně, nebo popřípadě ještě vyzkoušet jak jste říkal všechny paměti separé (samostatně) a kdyby náhodou každá paměť šla jednotlivě co potom ? různé kombinace modulů ?
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: 14GB (použitelné 8GB)

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Enox píše:
DOC_ZENITH píše:Jestliže ti každá paměť separé chodí a na plné kapacitě, tak si spolu nerozumněj, nic jiného nejde dodat, můžeš jen zkoušet různě prohazovat pořadí a páry.
Samostatne(separé) jsem jeste nezkousel. vyzkousim az budu doma zkousel jsem je pouze po dvou.nevim jestli to na to ma nejaky vliv. kazdopadne pokud nepujdou tak bych sehnal jeste tu samou kapacitu a frekvenci potom by to nemel byt problem ze ?
Já ti řikam odzkoušej je separé, kdy to už konečně uděláš místo věčnejch řečí?

Jde o to že musíš vědět že jsou všechny paměti separé funkční, až je všechny otestuješ, tak vyber jednu funkční a stou otestuj jednotlivé sloty, jestli neni na desce třeba prtvej 1 kanál a pod, až budeš mít toto hotové, tak teprve budeš vědět na čem jseš.
Odpovědět

Zpět na „DDR3“