Přechod z Anniversary na Creators

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 10.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
carda19
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. lis 2011
Bydliště: Dubí u Teplic

Přechod z Anniversary na Creators

Příspěvek od carda19 »

Zdravím, mám na vás dotaz ohledně přechodu jestli jste měli nějaké problémy po upgrade jako třeba angličtina ve vyhledávání nebo třeba nějaký problémy s ovladači. Přemýšlím jestli mám udělat upgrade právě abych nemusel znova všechno instalovat jelikož používám jeden HDD na všechno. PS: vím že jsem vůl že nemám ssd a HDD ale mě to takhle zkrátka vyhovuje.
CPU: Intel Core i9 9900K, Základní deska: MSI MPG Z390 Gaming Pro Carbon, RAM: 4x8GB DDR 4 Kingston HyperX RGB XMP 3200MHz, GPU: MSI GeForce RTX2080 Ti Gaming X Trio 11 GB, Zdroj: EVGA Supernova 750 G3, Disk: ADATA SX8200 Pro 2TB + Seagate FireCuda - 2TB SSHD, Monitor: Dell S2716DG - 27" G-sync, OS: Windows 10 Pro 64bit
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: Přechod z Anniversary na Creators

Příspěvek od morke »

Není se čeho bát, je to vše bez problémů.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
carda19
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. lis 2011
Bydliště: Dubí u Teplic

Re: Přechod z Anniversary na Creators

Příspěvek od carda19 »

Dobře díky já jen že jsem takhle narazil na pár stížností že se tohle lidem děje třeba že měly právě vyhledávání v angličtině i prohlížeč edge ten třeba nepoužívám tak že ten jde mimo. A co ta funkce herní režim prý to taky zrovna nedělá to co má?
CPU: Intel Core i9 9900K, Základní deska: MSI MPG Z390 Gaming Pro Carbon, RAM: 4x8GB DDR 4 Kingston HyperX RGB XMP 3200MHz, GPU: MSI GeForce RTX2080 Ti Gaming X Trio 11 GB, Zdroj: EVGA Supernova 750 G3, Disk: ADATA SX8200 Pro 2TB + Seagate FireCuda - 2TB SSHD, Monitor: Dell S2716DG - 27" G-sync, OS: Windows 10 Pro 64bit
enduro
Nováček
Nováček
Registrován: 08. říj 2017

Re: Přechod z Anniversary na Creators

Příspěvek od enduro »

Zdravím
V pátek jsem sebral odvahu a spustil aktualizaci z Annivversary na Creators.Vše proběhlo v klidu, ale nastal problém jak v Exploreru tak Edge.Načítání web.stránek je na prášek.Třeba seznam hnus,některé načte lépe ale stejně je to mizerie.U dalších zobrazí v horní liště,že je načtena,potom dlouho nic a pak šup a je zobrazena.Záložní data minulé verze jsem zatím nesmáznul. Mám ještě prohlížeč od Avastu a tam je to celkem v pohodě.Netuším kde je problém.V týhle verzi již nejde vypnout Cortana.Netuším,kde je chyba.Nenarazil někdo na tenhle problém :( ?
Odpovědět

Zpět na „Windows 10“