Jak odstranit spárované zařízení z bluetooth?

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 10.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
smile4me
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. říj 2003
Bydliště: Orlová (Ostrava)

Jak odstranit spárované zařízení z bluetooth?

Příspěvek od smile4me »

Zdravím a prosím o radu.
Máme v práci Win10, na kterých díky BT upgraduju firmware na "našich" výrobcích.
Problém je v tom, že pokud dám zařízení vyhledat, objeví se mi v tabulce jméno zařízení, což je Petrel, dám spárovat a vše by mělo fungovat.
Takto to funguje na ntb s win10 u kolegy. Pak musím zařízení z BT tabulky odebrat a spárovat další kus se stejným jménem Petrel, zase upgraduju firmware, zase odeberu zařízení, spáruju nový petrel a tak pořád dokola.
Jenže na jednom ntb jsem spároval jeden Petrel, upgradoval jsem fw, odstranil jsem ho z tabulky spárovaných zařízení, dal vyhledat další kus a hle, v tabulce se mi objevily kusy 2. Těžko teď říct, který je ten pravý, když se všechny jmenují stejně a při pokusu spárovat jeden z nich se zařízením se sice nachvilku spojí, ale nekomunikuje se softwarem, skrz kterého se upgrady konají. Navíc zachvilku se zařízení odpojí, pak zase připojí a přijde mi to, jako by to zařízení nevědělo, ke které položce se má připojit.

Nevím, možná se něco stalo při aktualizacích windowsů, protože jak jsem již psal, tak na jiných noteboocích problém nemám (win10, win7, ...).

foto: http://gloom.rajce.idnes.cz/nastenka/#2 ... 152755.jpg
Nu a jde mi o to, jak docílit toho, aby mi bt našel jen jedno zařízení a nenabízelo mi i ty staré kousky.

Popsal jsem tu můj problém jako Tatar, tak snad se v tom zorientujete. :)
Děkuji za každou radu.
Case:Nanoxia Deep Silence 4, Zdroj:Seasonic S12II-620, MB:Asus Z97M - Plus, CPU:Intel Core i5-4690K, Paměti:Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport , VGA:MSI R9 390 GAMING 8G, HDD:SSD Crucial M500 120GB, Toshiba P300 1TB, Mechanika:ASUS DRW-24F1ST, Monitor:Philips 246E7QDSW, Repro:Bose Companion 2 Series II
Odpovědět

Zpět na „Windows 10“