Osvetleni na/d monitor

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
apopisde
Nováček
Nováček
Registrován: 19. led 2014
Bydliště: Usti nad Orlici
Kontaktovat uživatele:

Osvetleni na/d monitor

Příspěvek od apopisde »

Zdravim, nevite nekdo o nejakem reseni osvetleni klavesnice? Predstavoval bych si neco ze bych to upl ze zadu na monitor a defacto by mi to "trcelo" nad monitor az nad klavesnici a osvetlovalo to smerem dolu, tzn s nejakym svitidlem, aby to nepralo do oci. Varianta se zavesenim na strop je v tomhle pripade pase, neb by mi to zas vadilo stazenymu platnu.. Zatim jsem nic moc nenasel, resp neco podobneho, ale s podstavou na stul, ale to by mi tu lehce zavazelo..
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni na/d monitor

Příspěvek od python.p »

LED psáky :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
apopisde
Nováček
Nováček
Registrován: 19. led 2014
Bydliště: Usti nad Orlici
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni na/d monitor

Příspěvek od apopisde »

Ano, to me taky napadlo... ale pak nejake uchyceni.. to uz je vec druha... nicmene jsem ted dostal trosku napad jinym smerem.. a to, ze si nad monitory na stenu pridelam polici, na tu soupnu zesilovac.. a mimo jine asi rameno se svetlem - neco na zpusob tohodle https://www.kamody.cz/elektronika-svetl ... 00b-189220
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni na/d monitor

Příspěvek od python.p »

oboustraná lepící páska :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
apopisde
Nováček
Nováček
Registrován: 19. led 2014
Bydliště: Usti nad Orlici
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni na/d monitor

Příspěvek od apopisde »

To neresi uplne me pozadavky > lepici oboustrankou bych to nalepil leda na monitor, ale to by mi svitilo pod monitor, ne na klavesnici (klavesnice od monitoru cca 30cm) Kazdopadne diky za konzultaci, ale uz jsem objednal polici... :mrgreen:
Thaxim
Nováček
Nováček
Registrován: 09. srp 2016
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Osvetleni na/d monitor

Příspěvek od Thaxim »

Nehak mi unika smysl osvetleni klavesnice. Pokud pokud potrebujes mit svetlo jen abys videl na klavesy, nebylo by lepsi poridit podsvicenou klavesnici?
Naopak pokud potrebujes osvetlit cely prostor pred monitorem na praci, tam se nejake stolni lampicce nevyhnes
apopisde
Nováček
Nováček
Registrován: 19. led 2014
Bydliště: Usti nad Orlici
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvetleni na/d monitor

Příspěvek od apopisde »

Prave bych rad osvetlene celkove misto pred monitorem, ale spis ze shora.. coz mi poresi police nad monitorem + lampa co jsem posilal.
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“