problém s připojením LCD TV k PC

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
ddaniel
Nováček
Nováček
Registrován: 02. bře 2017

problém s připojením LCD TV k PC

Příspěvek od ddaniel »

Mám připojenou TV k PC přes HDMI kabel a HDMI-DVI přechodku. Problém je, že PC rozezná TV jako obecný monitor nepodporující technologii PNP. Grafická karta GeFORCE 9800 GTX+ OS Win 7 64bit. Grafika, kabel i přechodka jsou ok. Do minulého týdne to fungovalo bez problému. Děkuju za rady
Odskouseno: Jina TV stejne znacky pripojena vpohode, jinej kabel nepomohl, nove i starsi ovladace taky ne, aktualizace FW u TV take ne. obnoveni systemu a reinstal win taky nic.
V dobe kdy se to stalo neprobehly v PC zadne zmeny. Predem dekuji vsem za rady
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: problém s připojením LCD TV k PC

Příspěvek od Alfajk »

CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
ddaniel
Nováček
Nováček
Registrován: 02. bře 2017

Re: problém s připojením LCD TV k PC

Příspěvek od ddaniel »

Dekuji za radu, ale ja potrebuju docilit toho aby TV byla rozpoznana jako Philips TV a ne jako obecny monitor nepodporujici PNP a ne vynucovat nekde rozliseni co mi nenabizi. Krom toho bych si nepomohl ani tim , ze bych pres kabel pak nedostal stejnak zvuk, protoze by v nastaveni v Nvidia byl viden pouze jako Digitalni monitor a ne televizor.
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“