RADA: DP Kabel - Restart PC

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

RADA: DP Kabel - Restart PC

Příspěvek od logingame »

Ahoj, chtěl bych se zeptat po zapojení DP kabel na monitor AOC i2269Vwm se mi neustále restartuje PC při spuštění, kdybych spustil PC a pak zapojil DP kabel tak není signál. Nevíte kde by mohl být problém, měl jsem předtím HDMI a tam problém nebyl. Díky.
GPU - gtx 1060 6g
Zdroj 550W
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: RADA: DP Kabel - Restart PC

Příspěvek od Shaquille »

Tipoval bych vadny DP kabel, i kdyz jsem se s tim jeste nesetkal... Mas moznost vyzkoset jiny kabel?
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Re: RADA: DP Kabel - Restart PC

Příspěvek od logingame »

nejprve jsem si taky myslel, že je to kabelem. Ale dneska ráno jsem zkoušel vypnout na chvíli monitor(pc stále běžel) odpojil hdmi a zapojil DP a ejhle funguje to, pak jsem zkoušel restartovat Pc tak to zase začalo restart loop dokola...
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: RADA: DP Kabel - Restart PC

Příspěvek od Zivan »

Jen rychle hledani pres google:
https://www.reddit.com/r/nvidia/comment ... gged_into/

Jinde jsem nasel podobnou informaci s tim, ze nekdo zkousel odpojit 20. pin

Jakou verzi DP kabelu mas?
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Re: RADA: DP Kabel - Restart PC

Příspěvek od logingame »

ano neco takoveho jsem taky nasel, existuje 2 verze DP kabelu s 19pin a pak 20pin(vetsina) ja patrim mezi ty kteri maji 20pin a jak pise typek posila zpet do GPU 5v a vznika tak restart loop, stve me ze DP kabel byl v bulk baleni a tam zadne info o verzi atd. zijstil jsem to az pri vyhledavani. Problem vyresi spise novyho kabelu. Díky
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: RADA: DP Kabel - Restart PC

Příspěvek od Zivan »

A jednoduse ten pin na tom nefungujicim kabelu odstranit nebo zalepit nejde? Nebo necim ostrym zmacknout, aby nemel kontakt.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Re: RADA: DP Kabel - Restart PC

Příspěvek od logingame »

to radsi ani nebudu zkouset :D takovy kutil zas nejsem a nevim jestli to bude mit vliv pak na prenos. Radsi kabel zahodim a koupim si jiny, videl jsem na alza za cca 300kc v1.2. To by bylo asi vse, diky a LOCK.
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“