Vhodný panel pro notebook

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
Elljey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. srp 2013
Bydliště: Praha 7

Vhodný panel pro notebook

Příspěvek od Elljey »

Zdravím,

koupil jsem si 7567 od Dellu a už dopředu jsem věděl, že budu měnit panel, protože to TN je k zblití (bílá jako žlutá a pod.) i po kalibraci. Neporadil by mi někdo, na co si dát při výběru panelu pozor? Případně nedoporučil přímo nějaký model s 30 pinem či web s přehledným filtrováním? A co 120 vs 60 Mhz je to takový rozdíl?

Líbil se mi zatím http://www.ebay.com/itm/New-Grade-A-Scr ... SwX~dWlVmj

Děkuji za každou reakci

PS: Omlouvám se administrátorům, ale nenašel jsem vhodné vlákno, kam tento problém směřovat
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Vhodný panel pro notebook

Příspěvek od orgasmic »

Člověk, který se ani nevyzná v základních fyzikálních jednotkách by neměl takto kdekoliv zasahovat.
Navíc mne baví to, že si někdo dobrovolně koupí tento multimediál a ještě na něm mění display :-D
Asus Rog Strix G18
ffooxxik
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. lis 2013
Bydliště: nmnm,zr-vysočina

Re: Vhodný panel pro notebook

Příspěvek od ffooxxik »

Zdravím,
našel jsem na netu komentář od někoho kdo měnil panel v tom Dellu. Psal, že v notebooku je(měl) AUO B156HTN03.8 - základní TNko, a že si objednal AUO B156HAN01.2 .
Zmiňuje tam LG LP156WF6-SPB1 jako "lepší" a jako nej volbu Samsung LTN156HL01-102 , jen "cituji dle svého chápání AJ" a neručím za případnou nekompatibilitu.

Mě by zajímalo (nebo neumím hledat), jestli existují kompatibilní panely s 16,7M barvami (8 bit)?
NTB: i7-7700HQ, 24GB, 1060, M.2 Crucial MX300 525GB, HDD 1TB, DVD, W10, MSI GE62VR7RF ApachePro,
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“