Výběr DDR4 pamětí

Paměťové moduly DDR4 pro stolní PC i pro notebooky.
csjacob1.5
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. dub 2009

Re: Je to možné?

Příspěvek od csjacob1.5 »

Tak jsem nakonec zvolil 4x4GB.

1. Hráč jsem občany.
2. PC hlavně využívám jako podnikatel ( slaboproud / automatizace )
3. A jak PC sestavím tak za pomoci benchmarků / detekce a hw monitoring programů zkouším OC.

PS.: Nějaká stovka ani tisícovka mě nevadí.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Je to možné?

Příspěvek od zombux »

tohle není o tom, jestli člověk má nebo nemá na dražší paměti, ale o tom, že dražší paměti postrádají jakýkoliv smysl (snad kromě extrémního přetaktování počítače obecně). nějaký výsledek propustnosti v benchmarku nemá žádnou vypovídající hodnotu (na rozdíl od benchmarku grafické karty nebo CPU), protože jde o čistě teoretickou hodnotu, asi jako že maximální konstrukční rychlost auta je 400 nebo 500km/h - v praxi tato čísla nejsou nijak využitelná. ale pokud někdo kupuje drahé moduly, aniž by je smysluplně využil třeba právě při razantním přetaktování - OK, proti tomu samozřejmě nelze nic namítat :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
csjacob1.5
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. dub 2009

Re: Je to možné?

Příspěvek od csjacob1.5 »

No já koupil crucial ballistix sport 2400MHz / 16 / 16 / 16 / 313 / 39 / 2CR / za 4 500,- a teď je testuju změnil jsem to na 2666MHz / 13 / 13 / 13 / 248 / 1CR tak uvydím jak dopadne ;)
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Je to možné?

Příspěvek od zombux »

nijak, jestli to bude stabilní, tak to poběží v praxi přesně stejně rychle jako předtím :roll:


//Mr Lucas - promaz OT.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „DDR4“