Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Informace o udělených trestech jsou v patřičném důležitém tématu, více viz Pravidla.

Právě je ne 24. září 2017, 05:22

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Nefunkční síť
PříspěvekZaslal v: st 17. květen 2017, 13:39 
Nováček
Nováček

Minulý týden se mně totálně zbláznila síť. Zkusil jsem všechno, jsem bezradný, prosím pomozte.
Počítač mám spojený s routrem (ASUS RT-NT18U) kabelem. Zbytek domácnosti jede na wifi. Najednou mě nešla síť na počítači, pokud jsem se napojil na wifi síť, tak bylo vše OK.
Přes výpis IPconfig jsem zjistil, že je v PC nastavená nesmyslná adresa. Sama od sebe.
Router i PC jsou nastaveny tak, že dochází k automatickému přidělení IP dresy, viz. obrázek.
Zadat IP adresu natvrdo v PC nevede k úspěchu, PC router nevidí.
Třeba 2 hodiny to nejde a najednou se to samo rozeběhne a potom to zase spadne do špatného režimu. Nikdo na nic nešahá, prostě samo.
Router hlásí, že „Adresa IP sítě WAN není externí adresa IP. Služby s externí adresou IP nefungují“.
Router má nejnovější firmware.
Na PC jsou W10, nejnovější záplaty.
PC jsem projel dvěma anitiviry a je čistý.

Děkuji za rady

Nemáte oprávnění k prohlížení souborů přiložených k tomuto příspěvku.

Předmět: Re: Nefunkční síť
PříspěvekZaslal v: st 17. květen 2017, 18:00 
Začátečník
Začátečník

jak je nastavena vnitrni sit a brana? vyscreenuj to v routeru a taky behem nefunkcnosti primo ve windows, do prikazovyho radku dej ipconfig /all

CPU: Intel core i5 4690k@4,6 GHz | GPU: GTX 970@1440MHz/8000MHz | MB: Asus Sabertooth Z97 MARK 2 | RAM: 2*8GB Kingston DDR3 | HDD: Samsung SSD 840 Evo 250GB | PSU: EVGA Gold 650W | OS: Win 7 Ultimate SP1 64-bit | Fire Strike: P10068

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 3 anonymních